X

TV-danas.com - Live TV Online
Molimo obratite pažnju da je ova usluga u testnoj fazi i da postoji mogućnost da neki kanali ne funkcionišu.

RTS1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 vesti rts
  • 00:45 krojačeva tajna
  • 02:20 život je čudo
  • 03:16 na skriveno te vodim mesto
  • 03:43 oko
  • 04:16 razglednica
  • 04:40 nadljudski izazovi
  • 05:12 orkestar
  • 05:38 tv zabavnik
  • 05:47 verski kalendar
  • 06:00 vesti rts
  • 06:05 jutarnji program
  • 08:00 jutarnji dnevnik
  • 08:30 jutarnji program
  • 09:00 vesti rts
  • 09:06 žikina šarenica
  • 10:00 vesti rts
  • 10:05 žikina šarenica
  • 11:00 vesti rts
  • 11:04 restorančić zalogajčić
  • 11:30 daj mi krila jedan krug
  • 12:00 plava ptica
  • 12:30 trag
  • 13:00 dnevnik rts
  • 13:15 sport plus
  • 13:25 vreme, stanje na putevima
  • 13:30 u hodu
  • 14:00 gastronomad
  • 14:15 ekskluzivno
  • 15:00 vesti rts
  • 15:10 tv lica... kao sav normalan sv
  • 16:00 vesti rts
  • 16:03 vojna akademija
  • 17:00 vesti rts
  • 17:05 nešto lepo
  • 17:15 svet bez vize
  • 17:45 bili smo prvaci sveta
  • 18:10 sto senki nad beogradom
  • 18:20 sto senki nad beogradom
  • 18:30 kvadratura kruga
  • 19:00 slagalica
  • 19:17 vreme, stanje na putevima
  • 19:30 dnevnik rts
  • 20:05 vojna akademija
  • 21:00 najamnici
  • 22:40 vesti rts
  • 22:45 džo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:03 bisera veletanlić i vasil hadž
  • 00:53 trezor
  • 01:57 crna gora - španija, polufinal
  • 03:30 švedska - norveška, polufinale
  • 05:04 dvogled na dvogled
  • 05:30 lov i ribolov
  • 06:02 datum
  • 06:07 verski kalendar
  • 06:17 brazde
  • 07:15 slagalica
  • 07:35 tv lica... kao sav normalan sv
  • 08:20 ebnijeve i tiline avanture
  • 08:32 ebnijeve i tiline avanture
  • 08:43 mali dnevnik
  • 09:09 slovarica
  • 09:19 zujalica
  • 09:45 verski mozaik srbije
  • 10:30 klinika vet
  • 11:00 profil i profit
  • 11:30 knjiga utisaka
  • 12:10 svet zdravlja
  • 12:40 zemlja hrane
  • 13:10 moja lepa srbija
  • 13:40 građanin
  • 14:05 leti, leti pesmo moja mila
  • 14:35 koridori
  • 15:00 vasilisa
  • 16:00 visoka umetnost nizozemlja
  • 17:00 vrele gume
  • 17:30 medalje zauvek
  • 17:50 nas je 10 odsto
  • 18:20 život je život: rode i ljudi
  • 18:50 vinča - neolitska metropola
  • 19:20 una saga serbika: igre i zvuci
  • 20:00 pronađeni raj
  • 21:00 soba tajni
  • 21:50 svet sporta
  • 22:20 bankari
  • 23:15 ibica - burn residency
  • 23:40 48.zaječarska gitarijada
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 zehra
  • 01:00 žena koja nije mogla da voli
  • 02:00 splinter
  • 04:00 nakuša
  • 06:00 pink news
  • 07:00 dobro jutro!
  • 11:30 nautika
  • 12:00 život u trendu
  • 13:30 pinkove zvezdice
  • 16:00 subotom popodne
  • 18:00 magazin in
  • 19:30 nacionalni dnevnik
  • 20:00 sulejman veličanstveni
  • 21:00 pinkove zvezde
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 vesti b92
  • 00:40 prijatelji
  • 01:05 dva i po muškarca
  • 01:30 život prema džimu
  • 01:55 pirana 3d
  • 03:20 nindža ratnici
  • 04:05 bulevar u 5 do 5
  • 04:50 devojke iz komšiluka
  • 05:35 zlatni krug
  • 06:10 najbolji tim
  • 08:00 dobra zemlja
  • 10:00 topshop
  • 10:30 crtani film
  • 12:25 zlatni krug
  • 13:10 šoutajm
  • 15:00 lud, zbunjen, normalan
  • 16:00 vesti b92
  • 16:35 sportski pregled
  • 17:00 galileo
  • 17:50 dva i po muškarca
  • 18:20 zlatni krug
  • 19:05 lud, zbunjen, normalan
  • 20:00 vesti b92
  • 21:00 prljavi hari: isterivač pravde
  • 23:00 bulevar delikates
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prva

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 eko gerila
  • 00:30 noćni žurnal
  • 00:45 privatni doktor
  • 02:05 kraj programa
  • 07:00 volim prirodu
  • 07:10 evropa u fokusu
  • 07:35 volim prirodu
  • 07:45 domaćin
  • 08:50 neustrašiva
  • 11:15 žene sa dedinja
  • 12:30 budva na pjenu od mora
  • 14:50 tvoje lice zvuči poznato
  • 18:00 vesti
  • 18:20 exkluziv specijal
  • 19:15 divlja mačka
  • 19:50 budva na pjenu od mora
  • 21:00 zvezde granda
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SOS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:45 sos vesti
  • 01:00 noćni program
  • 07:00 borilački sportovi
  • 08:15 topshop
  • 08:45 sos vesti
  • 09:05 košarka
  • 10:00 video galerija sos kanala
  • 10:45 sos vesti
  • 11:00 zašto volim zvezdu... partizan
  • 11:05 dođite na stadion
  • 12:00 reket
  • 13:00 srpski fudbalski maraton
  • 14:15 video galerija
  • 14:45 sos vesti
  • 15:00 tv prodaja
  • 15:30 fenomen odbojke
  • 16:15 tv prodaja
  • 16:45 sos vesti
  • 17:00 zašto volim zvezdu... partizan
  • 17:05 da li znate?
  • 17:15 zona press
  • 18:45 sos vesti
  • 19:00 zašto volim zvezdu... partizan
  • 19:05 svedoci istorije
  • 20:00 da li znate?
  • 20:05 fenomen odbojke
  • 20:45 sos vesti
  • 21:00 zašto volim zvezdu... partizan
  • 21:05 fudbalski miks
  • 22:45 sportski dnevnik
  • 23:00 zašto volim zvezdu... partizan
  • 23:15 košarka
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Studio B

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 noćni program
  • 07:00 beograde, dobro jutro
  • 11:00 vesti studija b
  • 11:05 7 bg dana
  • 11:30 zelena emisija
  • 12:00 vesti studija b
  • 12:05 dokumentarni program
  • 13:00 vesti studija b
  • 13:05 svet novca
  • 13:32 moja polisa
  • 14:00 vesti studija b
  • 14:05 beograd na vodi
  • 14:35 7 bg dana
  • 15:00 vesti studija b
  • 15:05 predvideti nepredvidivo
  • 16:00 vesti studija b
  • 16:10 mali ekran
  • 16:35 beograd za početnike
  • 17:00 vesti studija b
  • 17:05 skica
  • 17:30 ram
  • 18:00 vesti studija b
  • 18:05 zauvek
  • 18:35 7 bg dana
  • 19:00 vesti studija b
  • 19:35 stil - modni magazin
  • 20:05 duhovnici
  • 21:00 panorama
  • 22:00 vesti studija b
  • 22:35 stogodišnjica velikog rata
  • 22:45 odbrana i zaštita
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TV Ultra

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:16 američki tata
  • 00:58 drevni vanzemaljci
  • 01:40 tajni agent konor
  • 02:03 h2o sirene
  • 02:29 bakster
  • 02:51 ples na ledu
  • 03:48 američki tata
  • 04:29 drevni vanzemaljci
  • 05:12 tajni agent konor
  • 05:34 kolažni program
  • 06:00 kasper
  • 06:25 kod lioko
  • 06:50 lego čima
  • 07:02 sendokai
  • 07:20 mala prodavnica ljubimaca
  • 07:45 strašni leri
  • 08:00 liga super zloća
  • 08:15 pčelica maja
  • 08:45 anđela anakonda
  • 09:10 gormiti
  • 09:40 vakfu
  • 10:05 kako da dresirate svog zmaja
  • 10:30 stiki majmunoliki
  • 10:45 liga super zloća
  • 11:05 super špijunke
  • 11:35 jugjo gx
  • 12:00 kasper
  • 12:25 kod lioko
  • 12:55 lego čima
  • 13:10 sendokai
  • 13:25 mala prodavnica ljubimaca
  • 13:50 strašni leri
  • 14:05 liga super zloća
  • 14:20 pčelica maja
  • 14:50 anđela anakonda
  • 15:15 gormiti
  • 15:45 vakfu
  • 16:10 kako da dresirate svog zmaja
  • 16:40 stiki majmunoliki
  • 16:55 liga super zloća
  • 17:15 super špijunke
  • 17:40 jugjo gx
  • 18:05 kasper
  • 18:35 kod lioko
  • 19:05 lego čima
  • 19:20 sendokai
  • 19:40 mala prodavnica ljubimaca
  • 20:05 pčelica maja
  • 20:20 gormiti
  • 20:50 kako da dresirate svog zmaja
  • 21:15 trejsi biker
  • 22:10 policajac iz vrtića
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mini Ultra

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:06 oktonauti
  • 00:30 nodi
  • 00:55 malo kraljevstvo
  • 01:18 pčelica maja
  • 01:43 medenjaci
  • 02:07 štrumfovi
  • 02:56 pogađajte sa čađom
  • 03:18 pepa prase
  • 03:30 svet reči
  • 03:44 lalalupsi
  • 04:06 pokojo
  • 04:21 mali vuk
  • 04:36 dvorištvance
  • 05:01 malo kraljevstvo
  • 05:24 pčelica maja
  • 05:48 nodi
  • 06:00 u noćnoj bašti
  • 06:30 roli mo šou
  • 07:00 rale lav galamdžija
  • 07:20 nuki i prijatelji
  • 07:40 tikili tok
  • 07:55 pepa prase
  • 08:10 čagington
  • 08:25 oktonauti
  • 08:50 nodi
  • 09:20 malo kraljevstvo
  • 09:45 pčelica maja
  • 10:10 medenjaci
  • 10:40 štrumfovi
  • 11:30 pogađajte sa čađom
  • 11:55 pepa prase
  • 12:15 svet reči
  • 12:30 lalalupsi
  • 13:00 pokojo
  • 13:20 mali vuk
  • 13:35 dvorištvance
  • 14:00 u noćnoj bašti
  • 14:30 roli mo šou
  • 15:05 rale lav galamdžija
  • 15:25 nuki i prijatelji
  • 15:45 tikili tok
  • 15:55 pepa prase
  • 16:15 čagington
  • 16:35 oktonauti
  • 17:00 nodi
  • 17:25 malo kraljevstvo
  • 17:50 pčelica maja
  • 18:20 medenjaci
  • 18:50 štrumfovi
  • 19:20 pogađajte sa čađom
  • 19:45 pepa prase
  • 20:05 nodi
  • 20:20 lalalupsi
  • 20:50 pokojo
  • 21:10 mali vuk
  • 21:25 dvorištvance
  • 21:50 u noćnoj bašti
  • 22:20 roli mo šou
  • 22:50 rale lav galamdžija
  • 23:10 nuki i prijatelji
  • 23:25 tikili tok
  • 23:35 pepa prase
  • 23:55 čagington
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Kids

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:13 maratoon
  • 01:12 music time
  • 06:30 maratoon
  • 07:35 pop piksi
  • 08:00 družina plavi delfin
  • 08:23 tv shop
  • 08:43 moćni rendžeri
  • 09:26 monsuno
  • 10:10 vinks
  • 11:00 tv prodaja
  • 11:20 moji džepni ljubimci
  • 11:50 tv shop
  • 12:07 marli i ja
  • 13:42 dr. snugle
  • 14:30 dibuho
  • 15:25 tv shop
  • 15:42 pop piksi
  • 16:10 družina plavi delfin
  • 16:35 moćni rendžeri
  • 17:20 monsuno
  • 18:03 vinks
  • 18:52 vanzemaljci sa tavana
  • 20:48 tv shop
  • 21:03 dr. snugle
  • 21:55 dibuho
  • 22:48 talični tom i braća dalton
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Minimax

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:00 slonica ela
  • 06:15 maca popi
  • 06:30 tobijev putujući cirkus
  • 06:45 tomas, parna lokomotiva
  • 07:00 lenin ranč
  • 07:30 izgubljeni svetovi
  • 08:00 majk vitez - putovanje na plan
  • 09:05 lesi i drugari
  • 09:30 transformersi: robo-spasioci
  • 10:00 tom i čarobno drvo
  • 10:30 ratnik kišna kap
  • 11:00 holi hobi i drugari
  • 11:50 slonica ela
  • 12:05 veštica lili 2: putovanje u ma
  • 12:35 pustolovine sa braćom kret
  • 13:00 vendi
  • 13:30 izgubljeni svetovi
  • 14:00 slonica ela
  • 14:15 maca popi
  • 14:30 tobijev putujući cirkus
  • 14:45 tomas, parna lokomotiva
  • 15:00 klub kreativne dece
  • 15:15 morske princeze
  • 15:30 veštica lili 2: putovanje u ma
  • 16:00 pustolovine sa braćom kret
  • 16:25 vendi
  • 16:55 izgubljeni svetovi
  • 17:25 klub kreativne dece
  • 17:40 morske princeze
  • 17:55 veštica lili 2: putovanje u ma
  • 18:25 pustolovine sa braćom kret
  • 18:50 fiksizi
  • 19:00 vendi
  • 19:30 izgubljeni svetovi
  • 20:15 kraj programa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92 Info

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:01 voa-glas amerike
  • 00:30 insajder
  • 01:30 vesti b92
  • 02:10 čuvari zdravlja
  • 02:35 ekobalans
  • 03:00 dokumentarni film : mirovne op
  • 04:00 evropa u fokusu
  • 04:30 zelena patrola
  • 05:00 zelena patrola
  • 05:30 voa-glas amerike
  • 06:00 na zadatku
  • 06:30 ekobalans
  • 07:00 b92 reportaža
  • 07:30 evromaxx
  • 08:00 evropski žurnal
  • 08:30 vodič za roditelje
  • 09:00 baldahin
  • 09:30 više od života
  • 10:30 čuvari zdravlja
  • 11:00 voa-glas amerike
  • 11:30 dobra zemlja
  • 13:30 b92 reportaža
  • 14:00 vodič za roditelje
  • 14:30 baldahin
  • 15:00 voa-glas amerike
  • 15:30 specijal
  • 17:00 b92 reportaža
  • 17:30 vesti b92
  • 18:30 više od života
  • 19:30 vesti b92
  • 20:30 zelena patrola
  • 21:00 evromaxx
  • 21:30 evropski žurnal
  • 22:00 voa-glas amerike
  • 22:30 b92 reportaža
  • 23:00 automobilizam
  • 23:30 vino i vinogradarstvo
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS Digital

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:05 a. simić: zodijak za klavir i
  • 00:15 mateja marinković i bgo dušan
  • 01:15 zaključano
  • 01:50 dejv daglas kvintet, 2.deo
  • 02:20 čitanje slika: nedeljko gvozde
  • 03:00 koncert
  • 04:00 100 dana džeza: jazzed out osl
  • 04:10 svetska pića
  • 05:05 gala koncert
  • 06:30 remek dela klasične muzike: g.
  • 07:00 uloga koja mi je promenila živ
  • 07:30 džez face: pjer de betman
  • 08:05 a. simić: zodijak za klavir i
  • 08:15 mateja marinković i bgo dušan
  • 09:15 zaključano
  • 09:50 dejv daglas kvintet, 2.deo
  • 10:20 čitanje slika: nedeljko gvozde
  • 11:00 koncert
  • 12:00 100 dana džeza: jazzed out osl
  • 12:10 svetska pića
  • 13:05 gala koncert
  • 14:30 remek dela klasične muzike: g.
  • 15:00 uloga koja mi je promenila živ
  • 15:30 džez face: pjer de betman
  • 16:15 sa glenom guldom - pijanostom
  • 18:10 originali ili falsifikati
  • 19:15 simfonijski orkestar rts-a
  • 20:00 100 dana džeza: jazzed out swi
  • 20:15 beogradsko blago
  • 20:30 kamij u olimpiji
  • 22:00 film: vetar u vrbaku
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Metropolis

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 koncert
  • 04:00 playlist
  • 06:00 playlist
  • 08:00 playlist
  • 09:00 playlist
  • 10:00 na tragu prirode
  • 11:00 downtown
  • 12:00 dobre vibracije
  • 12:45 tv shop
  • 14:00 playlist
  • 15:00 playlist
  • 15:45 tv shop
  • 16:00 playlist
  • 17:00 biljana za vas
  • 18:00 fit fitnes
  • 18:30 na tragu prirode
  • 19:00 s vetrom u leđa
  • 20:00 bulevar
  • 21:00 playlist
  • 22:00 playlist
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTRS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:02 urbana zona
  • 01:27 grand hotel
  • 02:06 institut za dame
  • 02:50 u fokusu
  • 03:34 srpska danas
  • 04:20 dnevnik rtrs
  • 04:50 muzički spotovi
  • 05:15 neukrotivo srce
  • 06:00 krug
  • 07:00 jutarnji program rtrs
  • 09:05 banjalučka panorama
  • 09:30 moj mali poni
  • 09:55 nodi
  • 10:15 mala princeza
  • 10:40 majstor bob
  • 11:10 sastanak uz večeru
  • 12:00 dnevnik rtrs
  • 12:25 plodovi rada
  • 12:50 zapis o selu
  • 13:15 tvoje lice zvuči poznato
  • 16:05 razgovor sa nadom obrić
  • 16:30 ah, ta planeta
  • 16:55 igokea - mega vizura
  • 18:40 državni posao
  • 19:30 dnevnik rtrs
  • 20:15 tv bingo
  • 20:35 greh njene majke
  • 21:30 ukradeni život
  • 23:10 vjesti
  • 23:15 vremenska prognoza
  • 23:20 planeta film
  • 23:45 posljednja stanica 174
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ATV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:30 noćni program
  • 07:00 farma
  • 08:00 atv jutarnji program
  • 10:00 toskana
  • 11:00 toskana
  • 11:40 toskana
  • 12:30 toskana
  • 13:30 teletrgovina
  • 14:15 balkanska pravila
  • 15:40 veče sa ivanom ivanovićem
  • 16:30 m:agazin
  • 17:00 krv nije voda
  • 18:00 moja velika svadba
  • 19:00 atv vijesti
  • 19:45 veče sa ivanom ivanovićem
  • 21:30 film
  • 23:00 krv nije voda
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Film

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:30 crveni udar
  • 02:00 kako sam sistematski uništen o
  • 03:45 marjuča ili smrt
  • 05:15 pejzaži u magli
  • 06:00 nizvodno od sunca
  • 07:30 višnja na tašmajdanu
  • 09:15 opasni trag
  • 10:45 maratonci trče počasni krug
  • 12:30 crveni udar
  • 14:00 kako sam sistematski uništen o
  • 15:45 marjuča ili smrt
  • 17:15 pejzaži u magli
  • 18:00 dečak i violina
  • 19:30 šmeker
  • 21:15 poslednji krug u monci
  • 22:45 tito i ja
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Extra

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:05 zabranjeni forum
  • 03:00 info top
  • 04:00 pink džuboks
  • 04:30 nacionalni dnevnik
  • 05:00 pink džuboks
  • 06:00 pink džuboks
  • 07:00 pink džuboks
  • 08:00 pink džuboks
  • 08:50 city kids
  • 09:00 pink džuboks
  • 10:00 city
  • 10:15 pink džuboks
  • 11:00 pink džuboks
  • 12:00 pink džuboks
  • 13:00 pink džuboks
  • 13:30 subotom popodne - bh
  • 15:00 pink džuboks
  • 16:00 mala nevesta
  • 16:22 mala nevesta
  • 16:44 mala nevesta
  • 17:06 mala nevesta
  • 17:28 mala nevesta
  • 18:00 pink džuboks
  • 19:00 pink džuboks
  • 20:00 pink džuboks
  • 21:00 pink džuboks
  • 22:00 astro savet
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Action

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:03 boje
  • 03:00 škola straha 2
  • 05:00 pljačka usred bela dana
  • 07:00 nečujni jezik
  • 09:00 škola straha 2
  • 11:00 pljačka usred bela dana
  • 13:00 nečujni jezik
  • 15:00 zločin u krvi
  • 17:00 konan varvarin
  • 19:03 boje
  • 21:00 x-men: poslednje uporište
  • 23:00 u plavetnilu 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink M

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 minut, dva...
  • 00:03 splinter
  • 01:25 zehra
  • 02:10 splinter
  • 03:32 sulejman veličanstveni
  • 04:18 mala nevesta
  • 04:40 mala nevesta
  • 05:02 nakuša
  • 05:23 nakuša
  • 06:30 city crna gora
  • 06:45 flajer
  • 06:52 city kids crna gora
  • 07:00 dobro jutro!
  • 09:00 minut, dva...
  • 10:00 minut, dva...
  • 11:00 minut, dva...
  • 11:30 nautika
  • 12:00 minut, dva...
  • 12:03 sportisimo
  • 12:10 city kids crna gora
  • 12:15 život u trendu
  • 13:00 minut, dva...
  • 13:08 city crna gora
  • 14:00 minut, dva...
  • 14:03 subotom popodne
  • 15:03 minut, dva...
  • 15:06 meteo plus
  • 15:09 city crna gora
  • 15:24 pinkove zvezdice
  • 16:00 minut, dva...
  • 17:00 minut, dva...
  • 17:03 meteo plus
  • 18:00 infomonte
  • 18:20 sportisimo
  • 18:27 flajer
  • 18:34 magazin in
  • 19:00 minut, dva...
  • 20:00 minut, dva...
  • 20:03 meteo plus
  • 20:06 sulejman veličanstveni
  • 21:00 minut, dva...
  • 21:03 pinkove zvezde
  • 22:00 minut, dva...
  • 23:00 minut, dva...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Movies

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:49 diler
  • 02:39 mesareva žena
  • 04:20 mesec kraj jezera
  • 05:48 legaleze
  • 09:00 mesareva žena
  • 11:00 mesec kraj jezera
  • 13:00 legaleze
  • 15:00 iza granica
  • 17:00 lepša strana besa
  • 19:00 diler
  • 21:00 hladna planina
  • 23:28 časni ljudi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Plus

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:30 seljaci
  • 02:12 mala nevesta
  • 02:34 nacionalni dnevnik
  • 03:04 premijera
  • 03:34 nakuša
  • 03:54 nakuša
  • 04:15 žena koja nije mogla da voli
  • 04:58 zehra
  • 05:43 sulejman veličanstveni
  • 07:00 dobro jutro!
  • 11:30 nautika
  • 11:55 život u trendu
  • 13:00 astro savet
  • 14:00 ex yu astro
  • 15:00 subotom popodne
  • 16:30 sulejman veličanstveni
  • 17:15 akademci
  • 17:39 magazin in
  • 19:29 nacionalni dnevnik
  • 19:59 sulejman veličanstveni
  • 21:00 pinkove zvezde
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink Family

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 sestrice
  • 01:00 grom u raju
  • 02:00 non-stop
  • 02:30 letnje avanture
  • 03:00 gradska vreva
  • 04:00 insajderski vodič za ljubav
  • 05:00 lepši život
  • 05:30 godine prolaze
  • 06:30 doktor haus
  • 07:30 ujedinjene države tare
  • 08:00 sestrice
  • 09:00 grom u raju
  • 10:00 non-stop
  • 10:30 letnje avanture
  • 11:00 gradska vreva
  • 12:00 insajderski vodič za ljubav
  • 13:00 lepši život
  • 13:30 godine prolaze
  • 14:30 doktor haus
  • 15:30 ujedinjene države tare
  • 16:00 sestrice
  • 17:00 grom u raju
  • 18:00 non-stop
  • 18:30 letnje avanture
  • 19:00 gradska vreva
  • 20:00 insajderski vodič za ljubav
  • 21:00 lepši život
  • 21:30 godine prolaze
  • 22:30 doktor haus
  • 23:30 ujedinjene države tare
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTCG

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 vijesti
  • 00:05 radni dan
  • 01:05 sat tv
  • 01:30 dnevnik
  • 02:00 robin hud sa darkom ivanovićem
  • 03:00 sat tv
  • 03:30 muzika
  • 04:00 dnevnik
  • 04:30 rukomet - evropsko prvenstvo (
  • 05:45 muzika
  • 06:00 obrazovna emisija
  • 06:30 muzika
  • 06:45 sat tv
  • 07:00 jutarnji program rtcg
  • 10:00 vijesti
  • 11:00 kad prošetam crnom gorom
  • 12:00 vijesti
  • 12:05 robin hud sa darkom ivanovićem
  • 13:15 tv arhiv
  • 14:00 vijesti
  • 14:05 obrazovna emisija
  • 14:30 muzika
  • 15:05 sat tv
  • 15:30 dnevnik
  • 15:45 mozaiku
  • 16:30 muzika
  • 17:00 zapis
  • 17:30 stižu bebe
  • 18:00 koncert
  • 19:00 sat tv
  • 19:30 dnevnik
  • 20:05 dokumentarni program
  • 21:00 profil
  • 21:40 art magazin
  • 22:10 dnevnik
  • 22:40 zapis
  • 23:10 sat tv
  • 23:30 muzika
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Strani programi Srbija

National Geographic

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 air crash investigation
  • 01:00 brain games
  • 01:25 brain games
  • 01:50 the numbers game
  • 02:40 fight science
  • 03:30 monster fish
  • 04:20 air crash investigation
  • 05:15 brain games
  • 05:40 brain games
  • 06:00 ultimate airport dubai
  • 06:55 mystery files
  • 07:25 the king fishers
  • 08:20 monster fish
  • 09:10 monster fish
  • 10:00 monster fish
  • 10:50 monster fish
  • 11:40 the king fishers
  • 12:30 ultimate airport dubai
  • 13:20 monster fish
  • 14:10 brain games
  • 14:35 brain games
  • 15:00 the numbers game
  • 15:50 ultimate airport dubai
  • 16:40 banged up abroad
  • 17:30 brain games
  • 17:55 brain games
  • 18:20 the king fishers
  • 19:10 highway thru hell: canada
  • 20:00 storm worlds: cosmic fire
  • 20:50 fight science
  • 21:40 banged up abroad
  • 22:30 ultimate airport dubai
  • 23:20 strippers: cars for cash
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cartoon Network

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:30 chop socky chooks
  • 00:55 chop socky chooks
  • 01:20 eliot kid
  • 02:10 the amazing world of gumball
  • 02:35 the amazing world of gumball
  • 03:00 fantastic four: world's greate
  • 03:25 xiaolin chronicles
  • 03:50 xiaolin chronicles
  • 04:15 adventure time
  • 04:45 the amazing world of gumball
  • 05:10 the amazing world of gumball
  • 05:35 johnny test
  • 06:00 steven universe
  • 06:40 clarence
  • 07:05 the amazing world of gumball
  • 07:35 teen titans
  • 08:00 free willy
  • 10:00 adventure time
  • 10:20 xiaolin chronicles
  • 11:10 ben 10: omniverse
  • 11:40 transformers prime: beast hunt
  • 12:05 regular show
  • 13:00 the amazing world of gumball
  • 13:25 adventure time
  • 14:10 regular show
  • 14:35 ben 10: omniverse
  • 15:00 dr. dimensionpants
  • 15:25 clarence
  • 15:55 steven universe
  • 16:35 teen titans
  • 17:00 uncle grandpa
  • 17:55 johnny test
  • 18:20 adventure time
  • 18:40 adventure time
  • 18:55 ben 10: omniverse
  • 19:20 transformers prime: beast hunt
  • 19:50 regular show
  • 20:15 total drama: pahkitew island
  • 20:40 total drama: pahkitew island
  • 21:00 the amazing world of gumball
  • 21:25 xiaolin chronicles
  • 21:50 xiaolin chronicles
  • 22:15 fantastic four: world's greate
  • 22:40 fantastic four: world's greate
  • 23:05 robotboy
  • 23:30 robotboy
  • 23:55 the amazing world of gumball
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Boomerang

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 krypto the superdog
  • 00:35 boomerang tales
  • 00:50 tom
  • 01:10 the garfield show
  • 01:35 the garfield show
  • 02:00 pink panther and pals
  • 02:20 the jungle bunch: back to the
  • 02:45 tom and jerry tales
  • 03:00 krypto the superdog
  • 03:25 krypto the superdog
  • 03:45 the tom and jerry show
  • 04:05 tom
  • 04:15 the garfield show
  • 04:40 animaniacs
  • 05:05 tom
  • 05:25 lazytown
  • 05:50 looney tunes: all stars volume
  • 06:00 the garfield show
  • 06:25 krypto the superdog
  • 06:50 krypto the superdog
  • 07:15 the jungle bunch: back to the
  • 07:40 tom
  • 08:15 the tom and jerry show
  • 08:40 lazytown
  • 09:10 the jungle bunch: back to the
  • 10:30 the garfield show
  • 11:45 krypto the superdog
  • 12:10 tom and jerry tales
  • 12:30 tom
  • 12:50 the tom and jerry show
  • 13:15 the garfield show
  • 13:45 animaniacs
  • 14:10 tom
  • 14:30 alpha and omega 2: a howl-iday
  • 15:25 tom
  • 16:00 the jungle bunch: back to the
  • 16:30 tom and jerry tales
  • 17:05 scooby-doo and scrappy-doo
  • 17:30 the tom and jerry show
  • 18:00 the garfield show
  • 19:00 tom
  • 19:25 pink panther and pals
  • 19:45 animaniacs
  • 20:10 animaniacs
  • 20:35 looney tunes: all stars volume
  • 21:00 the garfield show
  • 21:25 krypto the superdog
  • 21:50 krypto the superdog
  • 22:10 the jungle bunch: back to the
  • 22:35 baby looney tunes
  • 23:05 the tom and jerry show
  • 23:25 lazytown
  • 23:50 looney tunes: all stars volume
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Discovery World

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 mystery of the lost catacombs
  • 01:30 lost hippos of escobar
  • 02:20 what the ancients knew
  • 03:10 war horse: the real story
  • 03:58 i'm alive
  • 04:46 collapse
  • 05:34 industrial revelations: the eu
  • 06:00 lake escapes
  • 06:25 i'm alive
  • 07:15 i'm alive
  • 08:05 i'm alive
  • 08:55 i'm alive
  • 09:45 i'm alive
  • 10:35 how we invented the world
  • 11:25 how we invented the world
  • 12:15 how we invented the world
  • 13:05 how we invented the world
  • 13:55 collapse
  • 14:45 surviving the cut
  • 15:35 curiosity
  • 17:20 treasures decoded
  • 18:15 mystery cars
  • 18:40 mystery cars
  • 19:10 don't drive here
  • 20:05 surviving the cut
  • 21:00 treasures decoded
  • 21:55 mystery of the lost catacombs
  • 22:50 against the odds
  • 23:45 final 24
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Discovery Science

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:20 weird or what?
  • 01:10 you have been warned
  • 02:00 mythbusters
  • 02:48 gadget show - world tour
  • 03:12 how it's made
  • 03:36 prototype this
  • 04:24 the future of...
  • 05:12 superships
  • 06:00 life on us
  • 06:50 freaks of nature
  • 07:15 freaks of nature
  • 07:40 the future of...
  • 08:30 the future of...
  • 09:20 the future of...
  • 10:10 the future of...
  • 11:00 the future of...
  • 11:50 weird or what?
  • 12:40 you have been warned
  • 13:30 alien encoounters
  • 14:20 alien encoounters
  • 15:10 curiosity
  • 16:00 weird or what?
  • 16:50 you have been warned
  • 17:40 nasa's unexplained files
  • 18:30 food factory
  • 18:55 food factory
  • 19:20 how it's made
  • 19:45 how it's made
  • 20:10 nasa's unexplained files
  • 21:00 food factory
  • 21:25 food factory
  • 21:50 how it's made
  • 22:15 how it's made
  • 22:40 prank science
  • 23:05 prank science
  • 23:30 life on us
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Natinal Geographic

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 air crash investigation
  • 01:00 brain games
  • 01:25 brain games
  • 01:50 the numbers game
  • 02:40 fight science
  • 03:30 monster fish
  • 04:20 air crash investigation
  • 05:15 brain games
  • 05:40 brain games
  • 06:00 ultimate airport dubai
  • 06:55 mystery files
  • 07:25 the king fishers
  • 08:20 monster fish
  • 09:10 monster fish
  • 10:00 monster fish
  • 10:50 monster fish
  • 11:40 the king fishers
  • 12:30 ultimate airport dubai
  • 13:20 monster fish
  • 14:10 brain games
  • 14:35 brain games
  • 15:00 the numbers game
  • 15:50 ultimate airport dubai
  • 16:40 banged up abroad
  • 17:30 brain games
  • 17:55 brain games
  • 18:20 the king fishers
  • 19:10 highway thru hell: canada
  • 20:00 storm worlds: cosmic fire
  • 20:50 fight science
  • 21:40 banged up abroad
  • 22:30 ultimate airport dubai
  • 23:20 strippers: cars for cash
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Animal Planet HD

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 animal cops: miami
  • 01:35 wildest africa
  • 02:25 treehouse masters
  • 03:15 tanked
  • 04:02 mountain monsters
  • 04:49 untamed and uncut
  • 05:36 orangutan island
  • 06:00 orangutan island
  • 06:25 america's cutest pets
  • 07:15 bad dog
  • 08:10 steve irwin's wildlife warrior
  • 08:35 steve irwin's wildlife warrior
  • 09:05 treehouse masters
  • 10:00 call of the wildman
  • 10:25 call of the wildman
  • 10:55 prehistoric elephant
  • 11:50 must love cats
  • 12:45 must love cats
  • 13:40 must love cats
  • 14:35 must love cats
  • 15:30 must love cats
  • 16:25 must love cats
  • 17:20 treehouse masters
  • 18:15 too cute!
  • 19:10 my cat from hell
  • 20:05 air jaws
  • 21:00 too cute!
  • 21:55 my cat from hell
  • 22:50 human prey
  • 23:45 air jaws
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Food Network

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:10 bbq crawl
  • 00:35 pizza cuz
  • 01:00 pizza cuz
  • 01:25 charly's cake angels
  • 01:50 amazing wedding cakes
  • 02:40 all you can meat
  • 03:05 roadtrip with g. garvin
  • 03:30 reza's african kitchen
  • 03:50 siba's table
  • 04:10 sweet genius
  • 05:00 tastiest places to chowdown
  • 05:25 diners, drive-ins and dives
  • 05:50 diners, drive-ins and dives
  • 06:15 food network challenge
  • 07:05 siba's table
  • 07:30 have cake, will travel
  • 07:55 have cake, will travel
  • 08:20 barefoot contessa: back to bas
  • 08:45 barefoot contessa: back to bas
  • 09:10 siba's table
  • 09:35 siba's table
  • 10:00 guy's big bite
  • 10:25 unique eats
  • 10:50 unique eats
  • 11:15 hungry girl
  • 11:40 hungry girl
  • 12:05 diners, drive-ins and dives
  • 12:30 diners, drive-ins and dives
  • 12:55 diners, drive-ins and dives
  • 13:20 diners, drive-ins and dives
  • 13:45 barefoot contessa: back to bas
  • 14:10 barefoot contessa: back to bas
  • 14:35 siba's table
  • 15:00 siba's table
  • 15:25 diners, drive-ins and dives
  • 15:50 diners, drive-ins and dives
  • 16:15 diners, drive-ins and dives
  • 16:40 barefoot contessa: back to bas
  • 17:05 barefoot contessa: back to bas
  • 17:30 siba's table
  • 17:55 siba's table
  • 18:20 diners, drive-ins and dives
  • 18:45 diners, drive-ins and dives
  • 19:10 barefoot contessa: back to bas
  • 19:35 barefoot contessa: back to bas
  • 20:00 diners, drive-ins and dives
  • 20:25 diners, drive-ins and dives
  • 20:50 fast foods gone global
  • 21:40 diners, drive-ins and dives
  • 22:05 barefoot contessa: back to bas
  • 22:30 barefoot contessa: back to bas
  • 22:55 siba's table
  • 23:20 siba's table
  • 23:45 diners, drive-ins and dives
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Travel

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 bizarre foods with andrew zimm
  • 01:00 xtreme xmas
  • 02:00 tripaholics
  • 02:30 feed the beast
  • 03:00 adam richman's fandemonium
  • 03:30 food wars
  • 04:00 greatest mysteries
  • 05:00 monumental mysteries
  • 06:00 globe trekker
  • 07:00 house hunters international
  • 07:30 house hunters international
  • 08:00 house hunters international
  • 08:30 extreme yachts
  • 09:30 shane delia's spice journey
  • 10:00 shane delia's spice journey
  • 10:30 shane delia's spice journey
  • 11:00 holiday inc
  • 12:00 xtreme xmas
  • 13:00 house hunters international
  • 13:30 house hunters international
  • 14:00 house hunters international
  • 14:30 house hunters international
  • 15:00 house hunters international
  • 15:30 big time rv
  • 16:00 big time rv
  • 16:30 big time rv
  • 17:00 baggage battles
  • 17:30 baggage battles
  • 18:00 baggage battles
  • 18:30 baggage battles
  • 19:00 baggage battles
  • 19:30 baggage battles
  • 20:00 building off the grid
  • 21:00 hotel impossible
  • 22:00 world's greatest motorcycle ri
  • 23:00 monumental mysteries
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Disney

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:05 raskrsnica u džungli
  • 00:15 raskrsnica u džungli
  • 00:30 violeta
  • 01:10 košnica
  • 01:20 napad umetnosti
  • 01:45 napad umetnosti
  • 02:10 raskrsnica u džungli
  • 02:20 raskrsnica u džungli
  • 02:35 raskrsnica u džungli
  • 02:45 raskrsnica u džungli
  • 03:00 napad umetnosti
  • 03:25 napad umetnosti
  • 03:50 mouk
  • 04:00 pas sten i njegov blog
  • 04:25 liv i medi
  • 04:50 sasvim slučajno!
  • 05:15 graviti fols
  • 05:40 džesi
  • 06:05 liv i medi
  • 06:30 binny und der geist
  • 06:55 nisam ja
  • 07:20 pas sten i njegov blog
  • 07:45 girl meets world
  • 08:10 sabrina: secrets of a teenage
  • 08:35 'twas the night
  • 10:15 pas sten i njegov blog
  • 10:40 sirene s ostrva mako
  • 11:05 binny und der geist
  • 11:30 girl meets world
  • 11:55 nisam ja
  • 12:20 sabrina: secrets of a teenage
  • 12:45 miki maus
  • 13:00 ostin i ali
  • 13:20 girl meets world
  • 13:45 džesi
  • 14:10 ostin i ali
  • 14:35 liv i medi
  • 15:00 girl meets world
  • 15:25 nisam ja
  • 15:50 nisam ja
  • 16:15 nisam ja
  • 16:40 nisam ja
  • 17:05 nisam ja
  • 17:30 binny und der geist
  • 17:55 graviti fols
  • 18:20 ostin i ali
  • 18:45 girl meets world
  • 19:10 hana montana
  • 19:35 to je rejven
  • 20:00 ugodni život na palubi
  • 20:25 škola za talente
  • 20:50 igraj
  • 21:10 wolfblood
  • 21:35 wolfblood
  • 22:00 violeta
  • 22:45 košnica
  • 22:50 napad umetnosti
  • 23:15 napad umetnosti
  • 23:40 raskrsnica u džungli
  • 23:50 raskrsnica u džungli
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cinemania

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:20 ne plaši se mraka
  • 02:00 očajanje
  • 04:10 13: igra smrti
  • 06:05 tajna
  • 09:00 lisica i dete
  • 11:00 nevestin otac
  • 13:15 divlji dečaci 5
  • 15:30 nevestin otac 2
  • 17:45 lavirint
  • 20:10 pompeja
  • 22:25 hladna svetlost dana
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CNN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 cnn newsroom
  • 00:30 backstory
  • 01:00 cnn newsroom
  • 01:30 world sport
  • 02:00 anderson cooper 360
  • 03:00 quest means business
  • 03:45 cnn marketplace africa
  • 04:00 cnn marketplace middle east
  • 04:15 art of movement
  • 04:30 unguarded with rachel nichols
  • 05:00 amanpour
  • 05:30 backstory
  • 06:00 cnn newsroom
  • 06:30 talk asia
  • 07:00 world sport
  • 07:30 vital signs with dr. sanjay gu
  • 08:00 cnn newsroom
  • 08:15 cnn marketplace middle east
  • 08:30 open court
  • 09:00 cnn newsroom
  • 10:00 cnn newsroom
  • 11:00 cnn newsroom
  • 12:00 amanpour
  • 12:30 inside africa
  • 13:00 the best of quest
  • 13:30 on china
  • 14:00 cnn newsroom
  • 14:30 leading women
  • 14:45 future finance
  • 15:00 backstory
  • 15:30 news special
  • 16:00 international desk
  • 16:30 african voices
  • 17:00 cnn marketplace africa
  • 17:15 cnn marketplace middle east
  • 17:30 talk asia
  • 18:00 world sport
  • 18:30 winning post
  • 18:45 news special
  • 19:00 international desk
  • 19:30 inside africa
  • 20:00 international desk
  • 20:30 vital signs with dr. sanjay gu
  • 21:00 backstory
  • 21:30 news special
  • 22:00 cnn newsroom
  • 22:30 the best of quest
  • 23:00 world sport
  • 23:30 open court
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Rai Uno

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 tv 7
  • 01:05 tg 1
  • 01:35 che tempo fa
  • 01:40 cinematografo
  • 02:30 sottovoce
  • 02:45 rai educational rewind - visio
  • 03:15 la vedova scaltra
  • 04:45 da da da
  • 05:45 euronews
  • 06:00 euronews
  • 06:05 cinematografo
  • 06:55 player
  • 07:00 tg 1
  • 07:05 rai parlamento
  • 08:00 tg 1
  • 08:25 uno mattina in famiglia
  • 09:00 tg 1
  • 09:30 tg 1
  • 10:30 buongiorno benessere - tutti i
  • 11:00 che tempo fa
  • 11:05 linea verde
  • 12:00 la prova del cuoco
  • 13:30 telegiornale
  • 14:00 linea blu
  • 15:35 legàmi
  • 16:25 leader - femminile singolare
  • 17:00 tg 1
  • 17:15 a sua immagine
  • 17:45 passaggio a nord-ovest
  • 18:50 l'eredità
  • 20:00 telegiornale
  • 20:35 affari tuoi
  • 21:10 carosello reloaded
  • 21:15 così lontani così vicini
  • 23:15 segreti pop
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Rai Due

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 oltre la notte
  • 00:02 the son of no one
  • 01:30 hawaii five-o
  • 02:15 meteo 2
  • 02:20 appuntamento al cinema
  • 02:25 bulldozer
  • 04:00 videocomic: passerella di comi
  • 05:00 onora il padre e la madre
  • 06:00 onora il padre e la madre
  • 06:30 nautilus - i protagonisti dell
  • 07:00 sofia la principessa
  • 07:25 sofia la principessa
  • 07:50 sofia la principessa
  • 08:15 il nostro amico charly
  • 09:00 sulla via di damasco
  • 09:30 rai parlamento
  • 10:00 le ultime tigri di sumatra
  • 10:45 cronache animali
  • 11:30 mezzogiorno in famiglia
  • 13:00 tg 2
  • 13:25 rai sport
  • 14:00 paura in volo
  • 15:40 fattore a.l.f.a.
  • 16:25 squadra speciale stoccarda
  • 17:10 sereno variabile
  • 18:00 tg 2
  • 18:03 meteo 2
  • 18:05 rai sport
  • 18:50 sea patrol
  • 19:35 squadra speciale cobra 11
  • 20:30 tg 2
  • 21:05 castle
  • 21:50 elementary
  • 22:40 tg 2
  • 22:55 player
  • 23:00 rai sport
  • 23:50 tg 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTL

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 rtl nachtjournal
  • 00:27 rtl nachtjournal
  • 00:30 bülent und seine freunde
  • 01:30 die trovatos - detektive decke
  • 02:25 rtl nachtjournal
  • 02:50 das strafgericht
  • 03:40 stern tv
  • 05:15 die schulermittler
  • 05:40 betrugsfälle
  • 06:10 verdachtsfälle
  • 07:10 verdachtsfälle
  • 08:15 verdachtsfälle
  • 09:15 yolo
  • 09:45 yolo
  • 10:00 exclusiv - das star-magazin
  • 10:10 gute zeiten, schlechte zeiten
  • 12:45 kämpf um dein erbe
  • 13:45 entführt - gib mir mein kind z
  • 14:45 die trovatos - detektive decke
  • 15:45 die trovatos - detektive decke
  • 16:45 die 10...
  • 18:45 rtl aktuell
  • 19:03 rtl aktuell
  • 19:05 explosiv - weekend
  • 20:15 das supertalent - das große fi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Deutsche Welle

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 journal - mit tagesthema
  • 00:03 business brief
  • 00:15 schätze der welt - erbe der me
  • 00:30 popxport - das deutsche musikm
  • 01:00 journal - mit tagesthema
  • 01:30 euromaxx
  • 02:00 journal - mit tagesthema
  • 02:15 schätze der welt - erbe der me
  • 02:30 kino
  • 03:00 journal - mit tagesthema
  • 03:03 motor mobil - das automagazin
  • 03:30 fit
  • 04:00 journal - mit tagesthema
  • 04:15 europe in concert
  • 05:00 journal - mit tagesthema
  • 05:03 business brief
  • 05:15 schätze der welt - erbe der me
  • 05:30 kino
  • 06:00 journal - mit tagesthema
  • 06:15 dokumentationen und reportagen
  • 07:00 journal - mit tagesthema
  • 07:03 euromaxx
  • 07:30 dokumentationen und reportagen
  • 08:00 journal - mit tagesthema
  • 08:03 wirtschaft kompakt
  • 08:15 europe in concert
  • 09:00 journal - mit tagesthema
  • 09:03 euromaxx
  • 09:30 popxport - das deutsche musikm
  • 10:00 journal - mit tagesthema
  • 10:15 schätze der welt - erbe der me
  • 10:30 kino
  • 11:00 journal - mit tagesthema
  • 11:03 euromaxx
  • 11:30 popxport - das deutsche musikm
  • 12:00 journal - mit tagesthema
  • 12:15 journal - mit reporter
  • 12:30 kino
  • 13:00 journal - mit tagesthema
  • 13:03 business brief
  • 13:15 dokumentationen und reportagen
  • 14:00 journal - mit tagesthema
  • 14:15 journal - mit reporter
  • 14:30 fit
  • 15:00 journal - mit tagesthema
  • 15:03 euromaxx
  • 15:30 popxport - das deutsche musikm
  • 16:00 journal - mit tagesthema
  • 16:15 schätze der welt - erbe der me
  • 16:30 kino
  • 17:00 journal - mit tagesthema
  • 17:03 journal - mit reporter
  • 17:15 europe in concert
  • 18:00 journal - mit tagesthema
  • 18:03 dokumentationen und reportagen
  • 18:30 euromaxx
  • 19:00 journal - mit tagesthema
  • 19:15 journal - mit reporter
  • 19:30 popxport - das deutsche musikm
  • 20:00 journal - mit tagesthema
  • 20:15 dokumentationen und reportagen
  • 21:00 journal - mit tagesthema
  • 21:15 journal - mit reporter
  • 21:30 hin
  • 22:00 journal - mit tagesthema
  • 22:03 euromaxx
  • 22:30 kultur.21
  • 23:00 journal - mit tagesthema
  • 23:15 journal - mit reporter
  • 23:30 kino
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Eurosport news

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 sports news
  • 01:00 sports news
  • 02:00 sports news
  • 03:00 sports news
  • 04:00 sports news
  • 05:00 sports news
  • 06:00 sports news
  • 07:00 sports news
  • 08:00 sports news
  • 09:00 sports news
  • 10:00 sports news
  • 11:00 sports news
  • 12:00 sports news
  • 13:00 sports news
  • 14:00 sports news
  • 15:00 sports news
  • 16:00 sports news
  • 17:00 sports news
  • 18:00 sports news
  • 19:00 sports news
  • 20:00 sports news
  • 21:00 sports news
  • 22:00 sports news
  • 23:00 sports news
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Fight Channel

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:07 fight channel report
  • 02:09 one fc dynasty of champions, 2
  • 05:10 ufc fight night 56: shogun vs
  • 08:00 fight night: saffiedine vs lim
  • 10:19 k-1 world grand prix final 16,
  • 11:19 k-1 world grand prix final 16,
  • 12:31 k-1 world grand prix final 16,
  • 13:01 k-1 world grand prix final 16,
  • 14:13 golovkin vs rubio, 2014.
  • 16:49 aiba womens world boxing champ
  • 19:19 fight channel report
  • 20:00 superfinale: opatija
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Chelsea

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00 broadcast break
  • 08:00 derby - chelsea, 2014/2015
  • 10:00 chelsea - borussia monchenglad
  • 12:00 little diamonds
  • 12:30 glory years
  • 13:00 manager's press conference
  • 13:15 rewind
  • 13:30 the complete highlights show
  • 13:45 academy focus
  • 14:00 munich 2012 - the inside story
  • 15:00 chelsea - borussia monchenglad
  • 17:00 chelsea - hull city, 2014/2015
  • 19:00 famous fans
  • 19:15 manager's press conference
  • 19:30 rewind
  • 19:45 the complete highlights show
  • 20:00 chelsea - borussia monchenglad
  • 22:00 famous fans
  • 22:15 famous fans
  • 22:30 famous fans
  • 22:45 academy focus
  • 23:00 season review
  • 23:30 manager's press conference
  • 23:45 rewind
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Extreme Sport

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:20 pro bull riders
  • 01:15 fantasy factory
  • 01:40 faith
  • 02:10 outback fight club
  • 03:05 europe
  • 04:00 blood, sweat
  • 04:55 pro bull riders
  • 06:00 travellers with skiis
  • 06:25 travellers with skiis
  • 06:55 alli presents
  • 07:50 alli presents
  • 08:45 lucas oil ama motocross champi
  • 09:40 lucas oil ama motocross champi
  • 10:35 bullrun - cops, cars superstar
  • 11:00 bullrun - cops, cars superstar
  • 11:30 travellers with skiis
  • 11:55 travellers with skiis
  • 12:25 alli presents
  • 13:20 alli presents
  • 14:15 x-traordinary
  • 14:40 x-traordinary
  • 15:10 roller derby till i die
  • 15:35 roller derby till i die
  • 16:05 monster jam
  • 17:00 dakar dreams
  • 17:25 dakar dreams
  • 17:55 travellers with skiis
  • 18:20 travellers with skiis
  • 18:50 bullrun - cops, cars superstar
  • 19:15 bullrun - cops, cars superstar
  • 19:45 monster jam
  • 20:40 lost prophets
  • 21:35 continuum
  • 22:50 hawaii - the magic
  • 23:25 fantasy factory
  • 23:50 fantasy factory
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MTV Live

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 mtv crashes plymouth
  • 00:30 mtv crashes plymouth
  • 01:30 best of.
  • 02:00 hot right now
  • 06:00 hot right now
  • 09:00 mtv asks
  • 09:30 mtv asks
  • 10:00 on set with the saturdays
  • 10:30 mtv live vibrations
  • 11:00 v festival
  • 11:30 wireless 2014
  • 12:00 v festival
  • 12:30 mtv live vibrations
  • 13:00 mtv live vibrations
  • 13:30 wireless 2014
  • 14:00 the saturdays' night in
  • 19:00 this week's mtv top 20
  • 21:00 mtv's biggest music moments of
  • 22:00 nine days and nights of nicky
  • 23:00 mtv ema
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VH1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 vh1 shuffle
  • 01:00 vh1 shuffle
  • 02:00 vh1 shuffle
  • 03:00 vh1 shuffle
  • 04:00 vh1 shuffle
  • 05:00 vh1 shuffle
  • 06:00 rise and shine
  • 07:00 rise and shine
  • 08:00 pure saturday hits
  • 09:00 pure saturday hits
  • 10:00 pure saturday hits
  • 11:00 pure saturday hits
  • 12:00 top 100
  • 13:00 top 100
  • 14:00 top 100
  • 15:00 top 100
  • 16:00 top 100
  • 17:00 top 100
  • 18:00 top 100
  • 19:00 top 100
  • 20:00 total pop party
  • 21:00 total pop party
  • 22:00 total pop party
  • 23:00 total pop party
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

VH1 Classics

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 never mind the classics
  • 06:00 nothing but classics
  • 11:00 we are the 80s
  • 13:00 80s vs 90s
  • 14:00 90s vs 00s
  • 15:00 smells like the 90s
  • 16:00 sounds of the 00's
  • 17:00 all time hits
  • 21:00 totally club classics
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FLN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 vintage hunter
  • 00:55 desperate landscapes
  • 01:20 suggs' italian job
  • 01:45 suggs' italian job
  • 02:10 keasha's perfect dress
  • 02:35 keasha's perfect dress
  • 03:05 junk gypsies
  • 03:30 junk gypsies
  • 03:55 platinum weddings
  • 04:20 masters of luxury - fashion
  • 04:45 selling new york
  • 05:10 house hunters
  • 05:35 house hunters
  • 06:00 how the best is done
  • 06:50 house hunters
  • 07:15 selling new york
  • 07:40 healthy appetite with ellie kr
  • 08:05 suggs' italian job
  • 08:30 extreme cuisine with jeff corw
  • 09:25 kitchen cousins
  • 09:50 desperate landscapes
  • 10:15 10 grand in your hand
  • 10:40 selling new york
  • 11:10 keasha's perfect dress
  • 11:35 eating art
  • 12:00 chef abroad
  • 12:25 vintage hunter
  • 13:15 desperate landscapes
  • 13:45 how the best is done
  • 14:35 house hunters
  • 15:00 selling new york
  • 15:25 10 grand in your hand
  • 15:50 suggs' italian job
  • 16:15 kitchen cousins
  • 16:40 house hunters
  • 17:05 healthy appetite with ellie kr
  • 17:30 platinum babies
  • 18:00 extreme homes
  • 18:55 vintage hunter
  • 19:45 keasha's perfect dress
  • 20:10 platinum weddings
  • 20:35 suggs' italian job
  • 21:00 drop 5 lbs with good housekeep
  • 21:30 drop 5 lbs with good housekeep
  • 21:55 rehab addict
  • 22:20 rehab addict
  • 22:45 masters of luxury - fashion
  • 23:10 masters of luxury - fashion
  • 23:35 platinum weddings
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mezzo

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 john zorn - live at jazz in ma
  • 01:40 benoit delbecq and andy milne.
  • 02:40 vincent courtois 'mediums' at
  • 03:55 yaron herman - live in jazz in
  • 05:00 intermezzo
  • 06:00 intermezzo
  • 09:30 marco spada choreography by jo
  • 11:40 the pharaoh's daughter by the
  • 13:25 intermezzo
  • 13:30 bertrand chamayou plays liszt'
  • 16:00 intermezzo
  • 17:00 ahmad jamal and yusef lateef a
  • 18:30 marcus miller band live at oly
  • 19:30 freddie hubbard 1973 - jazz ar
  • 20:30 mozart's die entführung aus de
  • 23:40 michel portal et bernard lubat
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MTV Rocks

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 all night session
  • 06:00 am mayhem
  • 09:00 rocks into the weekend!
  • 12:00 the 10 biggest tracks right no
  • 12:40 biggest! hottest! loudest!
  • 17:00 the 10 biggest tracks right no
  • 17:40 saturday night rocks!
  • 21:00 party like a rockstar
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MTV Hits

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 non-stop hits
  • 06:00 wake up with hits!
  • 09:00 big fat hits
  • 11:00 the 10 biggest tracks right no
  • 11:40 fresh new vidz!
  • 13:00 big fat hits
  • 17:00 hot right now
  • 19:00 the 10 biggest tracks right no
  • 19:40 ultimate party starters
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

MTV Dance

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 03:00 non-stop dance
  • 06:00 am rush
  • 09:00 the 10 biggest tracks right no
  • 10:00 weekend warm up
  • 14:00 big tunes!
  • 17:00 weekend warm up
  • 20:00 club bangers
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Fashion TV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 best of 2014
  • 00:30 best of 2014
  • 01:00 best of 2014
  • 01:30 best of 2014
  • 01:55 best of 2014
  • 02:00 best of 2014
  • 02:30 best of 2014
  • 02:55 best of 2014
  • 03:00 best of 2014
  • 03:30 best of 2014
  • 03:55 best of 2014
  • 04:00 best of 2014
  • 04:30 best of 2014
  • 04:55 best of 2014
  • 05:00 best of 2014
  • 05:30 best of 2014
  • 06:00 best of 2014
  • 06:30 best of 2014
  • 07:00 best of 2014
  • 07:30 best of 2014
  • 08:00 best of 2014
  • 08:30 best of 2014
  • 09:00 best of 2014
  • 09:30 best of 2014
  • 10:00 best of 2014
  • 10:30 best of 2014
  • 11:00 best of 2014
  • 11:30 best of 2014
  • 12:00 best of 2014
  • 12:30 best of 2014
  • 13:00 best of 2014
  • 13:30 best of 2014
  • 14:00 best of 2014
  • 14:30 best of 2014
  • 15:00 best of 2014
  • 15:30 best of 2014
  • 16:00 best of 2014
  • 16:30 best of 2014
  • 17:00 best of 2014
  • 17:30 best of 2014
  • 18:00 best of 2014
  • 18:30 best of 2014
  • 19:00 best of 2014
  • 19:30 best of 2014
  • 20:00 best of 2014
  • 20:30 best of 2014
  • 21:00 best of 2014
  • 21:30 best of 2014
  • 22:00 best of 2014
  • 22:30 best of 2014
  • 22:55 best of 2014
  • 23:00 best of 2014
  • 23:30 best of 2014
  • 23:55 best of 2014
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IZABERITE VAŠE OMILJENE TV KANALE + TV uživo

Kreirajte listu sa omiljenim TV kanalima + gledaj preko 30 Live TV kanala

PrijavaRegistracija

X

Završeno!

Vaš korisnički račun na TV-danas.com je sada napravljen.

Otvorite vaš e-mail i potvrdite registraciju klikom na link. Nakon toga se možete prijaviti na stranici i birati vaše omiljene TV kanale.



Srdačan pozdrav

Team TV-Danas.com



Registracija

Korisnički račun sa navedenim podacima već postoji.
Registracija

Registracija

Nakon registracije možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.

X

Prijava

Korisnički račun sa navedenim podacima ne postoji.

Prijava

Nakon prijave možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.




Novo!

Prikaži raspored programa na svom sajtu. Kopiraj kod dole:




Za više informacija ili izbor kanala po vašoj želji kontaktirajte nas na e-mail info@tv-danas.com