Ultra

  • 06:00 animal atlas
  • 06:25 garfild
  • 06:50 pčelica maja
  • 07:15 basketaši tonija parkera
  • 07:40 frifoniksi
  • 08:05 anđela anakonda
  • 08:30 kaelu
  • 08:55 kaijudo
  • 09:20 tara dankan
  • 09:45 kirari
  • 10:10 lovci na zmajeve
  • 10:40 jugio!
  • 11:05 ajron men
  • 11:30 kripi
  • 11:55 pčelica maja
  • 12:20 kasper
  • 12:50 anđela anakonda
  • 13:15 transformersi
  • 13:40 kaijudo
  • 14:05 basketaši tonija parkera
  • 14:30 tara dankan
  • 15:00 kirari
  • 15:25 lovci na zmajeve
  • 15:55 ajron men
  • 16:25 jugio!
  • 16:50 kaelu
  • 17:15 garfild
  • 17:45 kripi
  • 18:10 pčelica maja
  • 18:40 sirene
  • 19:10 kaijudo
  • 19:35 kaelu
  • 20:00 ajron men
  • 20:25 basketaši tonija parkera
  • 20:50 anđela anakonda
  • 21:15 kaijudo
  • 21:40 jugio!
  • 22:05 sirene
  • 22:30 trejsi biker
  • 23:00 plesna akademija

Minimax

  • 06:00 frenklin i prijatelji
  • 06:30 ti-reks ekspres
  • 07:00 svemirski trkači
  • 07:12 maca popi
  • 07:25 bili  i badi
  • 07:32 vatrogasac sam
  • 07:45 pogodi koliko te volim
  • 08:00 lenin ranč
  • 08:30 paund papiz: štene za svakog č
  • 09:00 pustolovine sa braćom kret
  • 09:25 fiksizi
  • 09:35 šerlok jak
  • 09:50 šerlok jak
  • 10:05 ratnik kišna kap
  • 10:30 svemirski trkači
  • 10:43 bili  i badi
  • 10:50 maca popi
  • 11:03 vatrogasac sam
  • 11:15 pogodi koliko te volim
  • 11:30 jakari
  • 11:45 oskarova oaza
  • 11:55 fiksizi
  • 12:05 frenklin i prijatelji
  • 12:30 ti-reks ekspres
  • 13:00 šerlok jak
  • 13:15 šerlok jak
  • 13:30 ratnik kišna kap
  • 14:00 pustolovine sa braćom kret
  • 14:25 mia i ja
  • 14:50 bili  i badi
  • 15:00 jakari
  • 15:15 pogodi koliko te volim
  • 15:30 frenklin i prijatelji
  • 15:55 ti-reks ekspres
  • 16:25 fiksizi
  • 16:35 šerlok jak
  • 16:50 šerlok jak
  • 17:05 ratnik kišna kap
  • 17:30 jakari
  • 17:45 oskarova oaza
  • 17:55 frenklin i prijatelji
  • 18:20 ti-reks ekspres
  • 18:50 fiksizi
  • 19:00 šerlok jak
  • 19:15 šerlok jak
  • 19:30 ratnik kišna kap
  • 20:00 kraj programa

Kanal-D

    20140423 is not an int

Disney

  • 00:15 napad umetnosti
  • 00:40 wolfblood
  • 01:05 wolfblood
  • 01:30 violetta
  • 02:20 napad umetnosti
  • 02:45 napad umetnosti
  • 03:10 jungle junction
  • 03:20 jungle junction
  • 03:35 jungle junction
  • 03:45 jungle junction
  • 04:00 napad umetnosti
  • 04:25 napad umetnosti
  • 04:50 mouk
  • 05:00 ostin i ali
  • 05:25 pas sten i njegov blog
  • 05:40 nacrtani automobili
  • 05:45 sirene s ostrva mako
  • 06:10 škola za talente
  • 06:35 džesi
  • 06:55 srećno, čarli
  • 07:20 to je rejven
  • 07:45 ugodni život na palubi
  • 08:05 pas sten i njegov blog
  • 08:30 igraj
  • 08:55 ostin i ali
  • 09:15 škola za talente
  • 09:40 srećno, čarli
  • 10:05 ugodni život na palubi
  • 10:25 džesi
  • 10:50 to je rejven
  • 11:15 hana montana
  • 11:35 hana montana
  • 12:00 čarobnjaci s vejverli plejsa
  • 12:25 čarobnjaci s vejverli plejsa
  • 12:45 škola za talente
  • 13:10 džesi
  • 13:35 avanture diznijevih vila
  • 14:00 avanture diznijevih vila
  • 14:25 sirene s ostrva mako
  • 14:50 ostin i ali
  • 15:10 violetta
  • 16:00 pas sten i njegov blog
  • 16:20 srećno, čarli
  • 16:40 nacrtani automobili
  • 16:45 liv i medi
  • 17:10 džesi
  • 17:30 ostin i ali
  • 17:50 miki maus
  • 17:55 sirene s ostrva mako
  • 18:20 violetta
  • 19:05 liv i medi
  • 19:30 džesi
  • 19:50 pas sten i njegov blog
  • 20:15 sirene s ostrva mako
  • 20:40 ostin i ali
  • 21:00 igraj
  • 21:25 škola za talente
  • 21:50 srećno, čarli
  • 22:10 wolfblood
  • 22:35 wolfblood
  • 23:00 violetta
  • 23:50 napad umetnosti

Mini Ultra

  • 06:00 animal atlas
  • 06:25 u noćnoj bašti
  • 06:50 ovo je veliki svet
  • 07:20 benovo i holino malo kraljevst
  • 07:45 sijalice
  • 07:50 čagington
  • 08:10 avanture čaka i prijatelja
  • 08:30 izveštaj iz džungle
  • 08:35 pčelica maja
  • 09:00 dvorištance
  • 09:25 pokojo
  • 09:35 oktonauti
  • 09:50 mala princeza
  • 10:10 kutak za igru
  • 10:15 moj mali poni
  • 10:40 veliki crveni pas kliford
  • 11:05 svet reči
  • 11:20 u noćnoj bašti
  • 11:50 pa-pa, letimo
  • 12:10 ovo je veliki svet
  • 12:40 sijalice
  • 12:45 čagington
  • 13:05 avanture čaka i prijatelja
  • 13:25 dvorištance
  • 13:50 pčelica maja
  • 14:15 izveštaj iz džungle
  • 14:25 benovo i holino malo kraljevst
  • 14:45 svet reči
  • 15:10 mala princeza
  • 15:30 pa-pa, letimo
  • 15:50 oktonauti
  • 16:00 moj mali poni
  • 16:25 mali princ
  • 16:50 avanture čaka i prijatelja
  • 17:10 čagington
  • 17:35 dvorištance
  • 18:00 ovo je veliki svet
  • 18:25 pčelica maja
  • 18:50 benovo i holino malo kraljevst
  • 19:05 u noćnoj bašti
  • 19:35 pa-pa, letimo
  • 19:55 mala princeza
  • 20:15 benovo i holino malo kraljevst
  • 20:40 avanture čaka i prijatelja
  • 21:00 veliki crveni pas kliford
  • 21:25 moj mali poni
  • 21:50 mali princ
  • 22:10 pokojo
  • 22:30 kutak za igru
  • 22:45 ovo je veliki svet
  • 23:15 benovo i holino malo kraljevst
  • 23:35 čagington

Cartoon Network

  • 00:00 the amazing world of gumball
  • 00:25 fantastic four: world's greate
  • 00:50 gormiti: nature unleashed!
  • 01:15 chop socky chooks
  • 01:40 samurai jack
  • 02:05 eliot kid
  • 02:30 tom
  • 02:35 the amazing world of gumball
  • 03:00 adventure time
  • 03:25 robotboy
  • 03:50 regular show
  • 04:15 inazuma eleven
  • 04:40 johnny test
  • 05:05 eliot kid
  • 05:30 tom
  • 05:35 dexter's laboratory
  • 06:00 total drama: all stars
  • 06:25 johnny test
  • 06:40 angelo rules
  • 07:05 the amazing world of gumball
  • 07:30 scooby-doo show
  • 08:00 ben 10: omniverse
  • 08:25 star wars: the clone wars
  • 08:50 adventure time
  • 09:20 dragons: defenders of berk
  • 09:45 scooby-doo! mystery incorporat
  • 10:10 the looney tunes show
  • 10:40 the amazing world of gumball
  • 11:05 ben 10: ultimate alien
  • 11:30 ben 10: ultimate alien
  • 12:00 dexter's laboratory
  • 12:30 regular show
  • 13:00 adventure time
  • 13:25 foster's home for imaginary fr
  • 13:50 my gym partner's a monkey
  • 14:05 the secret saturdays
  • 14:30 the life
  • 15:00 the looney tunes show
  • 15:15 angelo rules
  • 15:40 johnny test
  • 15:55 johnny test
  • 16:05 total drama: all stars
  • 16:30 scooby-doo! mystery incorporat
  • 17:00 dragons: defenders of berk
  • 17:30 ben 10: omniverse
  • 18:00 star wars: the clone wars
  • 18:30 young justice
  • 18:55 batman: the brave and the bold
  • 19:20 the looney tunes show
  • 19:45 the amazing world of gumball
  • 20:10 regular show
  • 20:35 adventure time
  • 21:00 angelo rules
  • 21:25 scooby-doo show
  • 21:50 chop socky chooks
  • 22:15 fantastic four: world's greate
  • 22:40 johnny test
  • 22:55 johnny test
  • 23:05 robotboy
  • 23:30 eliot kid
  • 23:55 tom

Pink Kids

  • 00:10 maratoon
  • 06:30 maratoon
  • 07:32 pop piksi
  • 07:51 moji džepni ljubimci
  • 08:07 nuki, pako i lola
  • 08:27 kids news
  • 08:44 pepa prase
  • 08:54 vreme je za timija
  • 09:06 dr. snuggles
  • 09:31 city kids
  • 09:43 dibuho
  • 10:12 kids top lista
  • 10:50 vinks
  • 11:20 monsuno
  • 11:45 moćni rendžeri
  • 12:12 leteći retriver: psetsko fudba
  • 13:44 kids top lista
  • 14:07 city kids
  • 14:23 dr. snuggles
  • 14:49 dibuho
  • 15:16 pop piksi
  • 15:38 moji džepni ljubimci
  • 15:53 kids news
  • 16:15 maratoon
  • 17:21 vreme je za timija
  • 17:34 nuki, pako i lola
  • 17:42 monsuno
  • 18:04 moćni rendžeri
  • 18:30 dr. snuggles
  • 18:58 leteći retriver: psetsko fudba
  • 20:30 dibuho
  • 20:56 moji džepni ljubimci
  • 21:10 vinks
  • 21:39 kids news
  • 21:55 moćni rendžeri
  • 22:17 city kids
  • 22:29 leteći retriver: psetsko fudba
  • 23:56 maratoon

Boomerang

  • 00:20 krypto the superdog
  • 00:45 cartoonito tales
  • 01:00 tom
  • 01:10 paddington bear
  • 01:35 lazytown
  • 02:00 pink panther and pals - elemen
  • 02:15 baby looney tunes
  • 02:40 bananas in pyjamas
  • 02:55 firehouse tales
  • 03:20 krypto the superdog
  • 03:50 tom and jerry tales
  • 04:15 the garfield show
  • 04:40 animaniacs
  • 05:10 tom
  • 05:25 lazytown
  • 05:50 looney tunes
  • 06:00 paddington bear
  • 06:20 lazytown
  • 06:45 pink panther and pals - elemen
  • 07:00 firehouse tales
  • 07:25 bananas in pyjamas
  • 07:40 the garfield show
  • 08:10 tom
  • 08:20 lazytown
  • 08:50 bananas in pyjamas
  • 09:20 krypto the superdog
  • 09:45 cartoonito tales
  • 10:00 tom
  • 10:10 paddington bear
  • 10:35 lazytown
  • 11:00 pink panther and pals - elemen
  • 11:15 baby looney tunes
  • 11:40 bananas in pyjamas
  • 11:55 firehouse tales
  • 12:20 krypto the superdog
  • 12:50 tom and jerry tales
  • 13:15 the garfield show
  • 13:40 animaniacs
  • 14:10 tom
  • 14:30 the new scooby doo movies
  • 15:20 dexter's laboratory
  • 15:34 droopy: master detective
  • 16:00 duck dodgers
  • 16:30 the jetsons
  • 17:00 the flintstones
  • 17:30 looney tunes
  • 17:35 tom and jerry tales
  • 18:00 taz-mania
  • 18:25 scooby doo where are you!
  • 18:55 tom
  • 19:05 cartoonito tales
  • 19:07 tom
  • 19:20 pink panther and pals
  • 19:40 the garfield show
  • 20:10 animaniacs
  • 20:35 tom
  • 21:00 paddington bear
  • 21:20 lazytown
  • 21:45 pink panther and pals - elemen
  • 22:00 firehouse tales
  • 22:25 bananas in pyjamas
  • 22:40 the garfield show
  • 23:10 tom
  • 23:20 lazytown
  • 23:50 bananas in pyjamas

Kidsco

    20140423 is not an int

TLC

  • 00:00 24 sata u urgentnom centru
  • 00:50 nešto pozajmljeno, nešto novo
  • 01:15 neveste sa beverli hilsa
  • 01:40 devedeset dana za venčanje
  • 02:30 porodične razmirice
  • 02:55 porodične razmirice
  • 03:20 amiši - život van zajednice
  • 04:10 ekstremni preobražaj: gubitak
  • 05:00 kompulzivno gomilanje: živi za
  • 06:00 stručnjak za torte
  • 06:30 povratak hani bu bu
  • 07:00 gojazni (uk)
  • 08:00 nisam znala da sam trudna
  • 08:30 nisam znala da sam trudna
  • 09:00 amiši - život van zajednice
  • 10:00 ekstremni preobražaj: gubitak
  • 11:00 opra vinfri - moj život
  • 12:00 povratak hani bu bu
  • 13:00 amiši - život van zajednice
  • 14:00 ekstremni preobražaj: gubitak
  • 15:00 nešto pozajmljeno, nešto novo
  • 15:30 neveste sa beverli hilsa
  • 16:00 devedeset dana za venčanje
  • 17:00 velike romske svadbe
  • 18:00 opra vinfri - moj život
  • 19:00 ekstremni preobražaj: gubitak
  • 20:00 stručnjak za torte
  • 20:30 stručnjak za torte
  • 21:00 nova nada poslastičara
  • 22:00 misija "meni"
  • 22:30 novac na jelovniku
  • 23:00 velike romske svadbe - amerika