Ultra

  • 00:30 ljudsko telo
  • 01:20 život sa dečacima
  • 01:45 sirene
  • 02:10 u ritmu srca
  • 02:40 plesna akademija
  • 03:05 kviz kocka
  • 04:00 ljudsko telo
  • 05:00 kolažni program
  • 06:00 transformersi
  • 06:25 kod lioko
  • 06:50 leteći vanzemaljci
  • 07:15 bolts i blip
  • 07:42 smrda fu
  • 08:00 bejblejd
  • 08:25 animalia
  • 08:50 tara dankan
  • 09:15 magična porodica
  • 09:42 anđela anakonda
  • 10:05 klub razbijača čudovišta
  • 10:30 čuvari snova
  • 10:55 stiki majmunoliki
  • 11:20 skubi du: misterija
  • 11:45 transformersi
  • 12:10 kod lioko
  • 12:35 leteći vanzemaljci
  • 13:00 bolts i blip
  • 13:25 smrda fu
  • 13:42 bejblejd
  • 14:10 animalia
  • 14:35 tara dankan
  • 15:00 magična porodica
  • 15:30 anđela anakonda
  • 15:55 klub razbijača čudovišta
  • 16:20 čuvari snova
  • 16:45 stiki majmunoliki
  • 17:10 skubi du: misterija
  • 17:35 transformersi
  • 18:00 kod lioko
  • 18:25 leteći vanzemaljci
  • 18:50 bolts i blip
  • 19:20 smrda fu
  • 19:35 klub razbijača čudovišta
  • 20:00 animalia
  • 20:25 stiki majmunoliki
  • 20:50 transformersi
  • 21:15 tara dankan
  • 21:35 smrda fu
  • 22:00 život sa dečacima
  • 22:25 sirene
  • 22:55 u ritmu srca
  • 23:15 plesna akademija
  • 23:40 kviz kocka

Minimax

  • 06:00 veliki crveni pas kliford
  • 06:30 misterije gospođe malard
  • 07:00 čagington
  • 07:12 slonica ella
  • 07:25 fiksizi
  • 07:32 vatrogasac sem
  • 07:45 pogodi koliko te volim
  • 08:00 majk vitez - putovanje na plan
  • 09:00 šerlok jak
  • 09:15 kejt i mim-mim
  • 09:30 igraj se sezame
  • 10:00 elmov svet
  • 10:20 bert i erni velike avanture
  • 10:30 bibi i tina
  • 11:00 nove avanture petra pana
  • 11:25 nove avanture petra pana
  • 11:50 nove avanture petra pana
  • 12:15 šerlok jak
  • 12:30 veliki crveni pas kliford
  • 13:00 andersen priča priče
  • 13:30 ratnik kišna kap
  • 14:00 šerlok jak
  • 14:15 slonica ella
  • 14:30 veliki crveni pas kliford
  • 15:00 mia i ja
  • 15:30 vendi
  • 16:00 lenin ranč
  • 16:25 marta - pas koji govori
  • 16:55 ratnik kišna kap
  • 17:25 šerlok jak
  • 17:40 porodica svemirskih pasa
  • 17:50 veliki crveni pas kliford
  • 18:20 bibi i tina
  • 18:50 mađarske narodne priče
  • 19:00 marta - pas koji govori
  • 19:30 ratnik kišna kap
  • 20:15 kraj programa

Kanal-D

    20140821 is not an int

Disney

  • 00:15 napad umetnosti
  • 00:40 jungle junction
  • 00:55 jungle junction
  • 01:05 jungle junction
  • 01:20 jungle junction
  • 01:30 violetta
  • 02:15 košnica
  • 02:20 napad umetnosti
  • 02:45 napad umetnosti
  • 03:10 jungle junction
  • 03:20 jungle junction
  • 03:35 jungle junction
  • 03:50 jungle junction
  • 04:00 napad umetnosti
  • 04:25 napad umetnosti
  • 04:50 mouk
  • 05:00 džesi
  • 05:25 srećno, čarli
  • 05:45 srećno, čarli
  • 06:10 srećno, čarli
  • 06:35 srećno, čarli
  • 06:55 srećno, čarli
  • 07:20 win, lose or draw
  • 07:45 pas sten i njegov blog
  • 08:05 pas sten i njegov blog
  • 08:30 srećno, čarli
  • 08:55 srećno, čarli
  • 09:15 ugodni život na palubi
  • 09:40 ugodni život na palubi
  • 10:05 to je rejven
  • 10:25 to je rejven
  • 10:50 škola za talente
  • 11:15 škola za talente
  • 11:35 srećno, čarli
  • 12:00 srećno, čarli
  • 12:25 džesi
  • 12:45 džesi
  • 13:10 ostin i ali
  • 13:35 win, lose or draw
  • 14:00 graviti fols
  • 14:25 graviti fols
  • 14:45 sirene s ostrva mako
  • 15:10 violetta
  • 16:00 i didn't do it
  • 16:20 džesi
  • 16:45 sabrina: secrets of a teenage
  • 17:10 liv i medi
  • 17:30 sirene s ostrva mako
  • 17:55 sirene s ostrva mako
  • 18:20 violetta
  • 19:05 liv i medi
  • 19:30 džesi
  • 19:50 pas sten i njegov blog
  • 20:15 sirene s ostrva mako
  • 20:40 ostin i ali
  • 21:00 srećno, čarli
  • 21:25 škola za talente
  • 21:50 igraj
  • 22:10 wolfblood
  • 22:35 wolfblood
  • 23:00 violetta
  • 23:45 košnica
  • 23:50 napad umetnosti

Mini Ultra

  • 00:00 nuki, pako i lola
  • 00:10 jastučići
  • 00:20 pepa prase
  • 00:40 hamf
  • 00:55 tom i čarobno drvo
  • 01:20 nodi
  • 01:45 nuki, pako i lola
  • 01:50 benovo i holino malo kraljevst
  • 02:10 pčelica maja
  • 02:35 životinjska farma
  • 03:00 fiš i čips
  • 03:15 anđelina balerina
  • 03:25 u noćnoj bašti
  • 03:55 viva pinjata
  • 04:20 pepa prase
  • 04:35 benovo i holino malo kraljevst
  • 05:00 tiketi tok
  • 05:25 šizika lulu
  • 05:35 jagodica bobica
  • 06:00 u noćnoj bašti
  • 06:30 roli mo šou
  • 07:00 pa-pa, letimo
  • 07:20 nuki, pako i lola
  • 07:35 jastučići
  • 07:45 pepa prase
  • 08:00 hamf
  • 08:20 avanture čaka i prijatelja
  • 08:45 nodi
  • 09:05 nuki, pako i lola
  • 09:10 benovo i holino malo kraljevst
  • 09:35 pčelica maja
  • 10:05 životinjska farma
  • 10:30 fiš i čips
  • 10:45 anđelina balerina
  • 11:00 u noćnoj bašti
  • 11:30 viva pinjata
  • 12:00 pepa prase
  • 12:25 svet reči
  • 12:40 veliki crveni pas kliford
  • 13:05 šizika lulu
  • 13:20 jagodica bobica
  • 13:45 mali princ
  • 14:10 u noćnoj bašti
  • 14:40 roli mo šou
  • 15:10 pa-pa, letimo
  • 15:30 nuki, pako i lola
  • 15:45 jastučići
  • 15:55 pepa prase
  • 16:15 hamf
  • 16:30 avanture čaka i prijatelja
  • 16:55 nodi
  • 17:20 nuki, pako i lola
  • 17:25 benovo i holino malo kraljevst
  • 17:50 pčelica maja
  • 18:20 životinjska farma
  • 18:45 fiš i čips
  • 19:00 anđelina balerina
  • 19:20 u noćnoj bašti
  • 19:50 viva pinjata
  • 20:20 pepa prase
  • 20:45 benovo i holino malo kraljevst
  • 21:10 veliki crveni pas kliford
  • 21:15 mali princ
  • 21:35 šizika lulu
  • 21:50 jagodica bobica
  • 22:40 u noćnoj bašti
  • 23:10 roli mo šou
  • 23:40 pa-pa, letimo

Cartoon Network

  • 00:05 the amazing world of gumball
  • 00:30 chop socky chooks
  • 00:55 chop socky chooks
  • 01:20 eliot kid
  • 02:10 the amazing world of gumball
  • 02:35 the amazing world of gumball
  • 03:00 johnny test
  • 03:25 robotboy
  • 03:50 regular show
  • 04:15 adventure time
  • 04:25 adventure time
  • 04:35 adventure time
  • 04:45 the amazing world of gumball
  • 05:10 uncle grandpa
  • 05:35 teen titans
  • 06:00 total drama: all stars
  • 06:30 adventure time
  • 07:35 steven universe
  • 08:00 ben 10
  • 08:25 xiaolin chronicles
  • 08:55 adventure time
  • 09:20 dragons: defenders of berk
  • 09:45 scooby-doo! mystery incorporat
  • 10:10 the powerpuff girls
  • 10:40 the amazing world of gumball
  • 11:05 thundercats
  • 12:00 young justice
  • 13:00 the amazing world of gumball
  • 13:25 adventure time
  • 13:38 adventure time
  • 13:51 adventure time
  • 14:05 regular show
  • 14:30 the marvelous misadventures of
  • 15:00 adventure time
  • 16:05 total drama: all stars
  • 16:30 xiaolin chronicles
  • 17:00 dragons: defenders of berk
  • 17:30 ben 10
  • 18:00 the powerpuff girls
  • 18:30 steven universe
  • 18:55 teen titans
  • 19:20 uncle grandpa
  • 19:45 the amazing world of gumball
  • 20:15 regular show
  • 20:40 adventure time
  • 21:00 gormiti: nature unleashed!
  • 21:25 eliot kid
  • 22:15 fantastic four: world's greate
  • 22:40 fantastic four: world's greate
  • 23:05 robotboy
  • 23:30 robotboy
  • 23:55 the amazing world of gumball

Pink Kids

  • 00:40 maratoon
  • 01:40 music time
  • 06:30 maratoon
  • 07:30 pop piksi
  • 07:50 moji džepni ljubimci
  • 08:05 nuki, pako i lola
  • 08:10 tv shop
  • 08:25 kids news
  • 08:40 družina plavi delfin
  • 09:00 dr. snuggles
  • 09:30 city kids
  • 09:40 dibuho
  • 10:05 kids news
  • 10:30 tv prodaja
  • 10:45 vinks
  • 11:15 monsuno
  • 11:35 moćni rendžeri
  • 12:05 farsa pingvina
  • 13:55 kids news
  • 14:00 city kids
  • 14:15 dr. snuggles
  • 14:40 dibuho
  • 15:05 pop piksi
  • 15:30 moji džepni ljubimci
  • 15:40 kids news
  • 16:00 maratoon
  • 17:15 nuki, pako i lola
  • 17:25 monsuno
  • 17:50 moćni rendžeri
  • 18:15 dr. snuggles
  • 18:45 farsa pingvina
  • 20:15 dibuho
  • 20:40 moji džepni ljubimci
  • 20:50 vinks
  • 21:20 kids news
  • 21:35 moćni rendžeri
  • 22:00 city kids
  • 22:15 farsa pingvina
  • 23:40 maratoon

Boomerang

  • 01:05 a pup named scooby-doo
  • 02:00 pink panther and pals - elemen
  • 02:15 baby looney tunes
  • 02:40 tom and jerry tales
  • 02:55 krypto the superdog
  • 03:20 the sylvester
  • 03:50 the tom and jerry show
  • 04:15 the garfield show
  • 04:40 animaniacs
  • 05:05 tom
  • 05:25 lazytown
  • 05:50 looney tunes
  • 06:00 paddington bear
  • 06:25 lazytown
  • 06:50 pink panther and pals
  • 07:05 firehouse tales
  • 07:30 the garfield show
  • 08:00 the tom and jerry show
  • 08:15 lazytown
  • 08:45 baby looney tunes
  • 10:05 lazytown
  • 11:00 pink panther and pals - elemen
  • 11:15 baby looney tunes
  • 11:40 tom and jerry tales
  • 12:00 krypto the superdog
  • 12:25 the sylvester
  • 12:50 the tom and jerry show
  • 13:15 animaniacs
  • 13:40 tom
  • 14:05 lazytown
  • 14:35 a pup named scooby-doo
  • 15:00 baby looney tunes
  • 15:35 the sylvester
  • 15:41 baby looney tunes
  • 16:00 the garfield show
  • 16:30 lazytown
  • 17:00 scooby doo where are you!
  • 17:25 looney tunes
  • 17:35 the tom and jerry show
  • 18:00 tom
  • 18:15 tom and jerry tales
  • 18:40 scooby doo where are you!
  • 19:05 cartoonito tales
  • 19:20 pink panther and pals
  • 19:40 the garfield show
  • 20:10 animaniacs
  • 20:35 tom
  • 21:00 paddington bear
  • 21:25 lazytown
  • 21:50 pink panther and pals - elemen
  • 22:05 firehouse tales
  • 22:30 the garfield show
  • 23:00 the tom and jerry show
  • 23:15 lazytown
  • 23:45 baby looney tunes

Kidsco

    20140821 is not an int

TLC

  • 00:00 pacijenti sa neobičnim zdravst
  • 00:50 nova nada poslastičara
  • 01:40 najbolji američki kuvar
  • 02:30 najbolji američki kuvar
  • 03:20 novi modni kreatori - borba za
  • 04:10 medijum sa long ajlanda
  • 04:35 medijum sa long ajlanda
  • 05:00 ispovesti sakupljača životinja
  • 06:00 nešto pozajmljeno, nešto novo
  • 06:30 venčanice iz snova
  • 07:00 džon, kejt i osmoro dece
  • 08:00 mali ljudi, veliki svet
  • 08:30 mali ljudi, veliki svet
  • 09:00 kralj poslastičara
  • 10:00 novi modni kreatori - borba za
  • 11:00 medijum sa long ajlanda
  • 11:30 medijum sa long ajlanda
  • 12:00 nešto pozajmljeno, nešto novo
  • 12:30 venčanice iz snova
  • 13:00 kralj poslastičara
  • 14:00 novi modni kreatori - borba za
  • 15:00 nova nada poslastičara
  • 16:00 najbolji američki kuvar
  • 17:00 najbolji američki kuvar
  • 18:00 amiši - život van zajednice
  • 19:00 medijum sa long ajlanda
  • 19:30 medijum sa long ajlanda
  • 20:00 porodilište sad
  • 21:00 doktori za debljinu
  • 22:00 popravi me!
  • 23:00 najlepša i najdeblja