X

TV-danas.com - Live TV Online
Molimo obratite pažnju da je ova usluga u testnoj fazi i da postoji mogućnost da neki kanali ne funkcionišu.

RTS1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:45 mesto zločina
  • 01:39 henrijev zločin
  • 03:25 gore dole
  • 04:25 oko
  • 04:55 trag
  • 05:25 potrošački savetnik
  • 05:48 verski kalendar
  • 06:00 vesti rts
  • 06:05 jutarnji program
  • 08:00 jutarnji dnevnik
  • 08:15 jutarnji program
  • 09:00 vesti rts
  • 09:05 gore dole
  • 10:00 vesti rts
  • 10:05 sasvim prirodno
  • 10:35 moja lepa srbija
  • 11:05 mračni srednji vek
  • 12:05 dnevnik rts
  • 12:20 sport plus
  • 12:30 vreme, stanje na putevima
  • 12:35 kulturni dnevnik
  • 12:50 hajde da se volimo
  • 14:45 gastronomad
  • 15:00 ovo je srbija
  • 15:55 srećni ljudi
  • 16:50 tv zabavnik
  • 17:00 dnevnik rt vojvodina
  • 17:20 šta radite, bre
  • 17:45 beogradska hronika
  • 18:25 oko magazin
  • 19:00 slagalica
  • 19:17 vreme, stanje na putevima
  • 19:30 dnevnik rts
  • 20:05 srećni ljudi
  • 21:00 asteras tripolis - partizan
  • 21:50 vesti rts
  • 21:55 vreme, stanje na putevima
  • 22:05 asteras tripolis - partizan
  • 23:00 dnevnik rts
  • 23:20 kulturni dnevnik
  • 23:35 sportski dnevnik
  • 23:55 mesto zločina
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:15 hronika bitefa
  • 00:45 muzički program
  • 01:30 trezor
  • 02:25 atletiko madrid - juventus
  • 04:00 fudbal - liga šampiona
  • 05:24 ekskluzivno
  • 06:02 koncert za dobro jutro
  • 06:48 slagalica
  • 07:09 datum
  • 07:14 verski kalendar
  • 07:25 program za decu
  • 07:44 bili jednom pronalazači
  • 08:10 stalno na internetu
  • 08:25 školski program
  • 08:38 sve o kosmosu: uran i neptun
  • 08:49 sve o kosmosu: carstvo kometa
  • 08:59 licidersko srce 2014
  • 09:25 velikani
  • 09:33 bardovi teatra
  • 10:30 trag u prostoru
  • 11:00 opšteobrazovni program
  • 11:30 u svetu
  • 11:55 so rts: j. brams - simfonija b
  • 12:30 beokult
  • 13:00 trezor
  • 14:00 školski program
  • 14:13 sve o kosmosu: uran i neptun
  • 14:24 sve o kosmosu: carstvo kometa
  • 14:34 licidersko srce 2014
  • 15:05 velikani
  • 15:15 izvori zdravlja
  • 15:45 datum
  • 15:50 verski kalendar
  • 16:00 tv lica... kao sav normalan sv
  • 16:45 opšteobrazovni program
  • 17:15 rat podzemlja
  • 18:05 kolibri: planeta
  • 18:35 mesto za nas
  • 19:05 metropolis
  • 19:35 program za decu
  • 20:00 90. godina radio beograda - pr
  • 21:30 rat podzemlja
  • 22:20 bunt
  • 22:50 ulica u palermu
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 prijatelji
  • 01:00 prijatelji
  • 01:25 život prema džimu
  • 01:50 život prema džimu
  • 02:15 prognani: sejit i šura
  • 03:05 bašta za zatvorenike
  • 04:35 američki top-model
  • 05:30 život prema džimu
  • 06:05 bulevar b92
  • 07:00 crtani film
  • 08:20 američki top-model
  • 09:15 topshop
  • 09:30 kažiprst
  • 10:00 vesti b92
  • 10:15 sportski pregled
  • 10:20 crtani film
  • 12:10 zlatni krug
  • 12:45 prijatelji
  • 13:15 prijatelji
  • 13:45 lud, zbunjen, normalan
  • 14:45 topshop
  • 15:00 moja kuhinja, moja pravila
  • 15:59 knjiga utisaka
  • 16:00 vesti b92
  • 16:40 sportski pregled
  • 16:55 bulevar u 5 do 5
  • 17:45 zlatni krug
  • 18:29 knjiga utisaka
  • 18:30 vesti b92
  • 19:05 lud, zbunjen, normalan
  • 19:35 lud, zbunjen, normalan
  • 20:05 bulevar b92
  • 21:00 prognani: sejit i šura
  • 22:00 sladak život
  • 23:00 vesti b92
  • 23:40 bulevar b92
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prva

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 noćni žurnal
  • 00:15 pismo od ubice
  • 02:00 evro puls
  • 02:45 privatni doktor
  • 03:59 kraj programa
  • 06:30 exkluziv
  • 06:45 exploziv
  • 07:10 ovčica šone
  • 07:40 ukradena ljubav
  • 08:25 ljubav, vera, nada
  • 09:00 tačno 9
  • 09:45 brusko
  • 11:00 krugovi
  • 13:00 tačno 1
  • 14:00 divlja mačka
  • 15:00 ukradena ljubav
  • 16:00 ljubav, vera, nada
  • 17:00 odbačena
  • 18:00 vesti
  • 18:20 exkluziv
  • 18:40 exploziv
  • 19:15 divlja mačka
  • 20:00 odbačena
  • 21:10 dosije
  • 22:15 nikita
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 premijera
  • 00:30 zehra
  • 01:30 ne brini za mene
  • 02:30 meci iznad brodveja
  • 04:30 sulejman veličanstveni
  • 05:30 nakuša
  • 06:30 pink news
  • 07:00 dobro jutro!
  • 12:00 neobjavljene priče
  • 13:00 nacionalni dnevnik
  • 13:20 žena koja nije mogla da voli
  • 15:00 premijera
  • 15:50 nacionalni dnevnik
  • 16:15 nakuša
  • 17:30 zehra
  • 18:30 nacionalni dnevnik
  • 19:00 mala nevesta
  • 20:05 sulejman veličanstveni
  • 21:00 sve za ljubav
  • 23:00 premijera
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

StudioB

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:02 noćni program
  • 07:00 beograde, dobro jutro
  • 09:00 vesti studija b
  • 09:10 beograde, dobro jutro
  • 12:00 podne u beogradu
  • 12:15 moja polisa
  • 12:50 mobil auto
  • 13:00 vesti studija b
  • 13:05 mobil auto
  • 13:30 stil - modni magazin
  • 14:00 vesti studija b
  • 14:10 telešop
  • 14:30 prelistavanje
  • 15:00 vesti studija b
  • 15:06 telešop
  • 15:36 beograde, dobro veče
  • 16:00 vesti studija b
  • 16:13 beograde, dobro veče
  • 17:00 vesti studija b
  • 17:05 beograde, dobar dan
  • 17:54 vodič za roditelje
  • 18:00 vesti studija b
  • 18:10 kapri
  • 19:00 vesti studija b
  • 19:35 prelistavanje
  • 20:00 kapri
  • 21:00 beograde, dobro veče
  • 22:00 vesti studija b
  • 22:35 venecija 2014.
  • 23:15 dve mame previše
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BHT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:45 soko wismar, igrana serija, ep
  • 07:30 soko wismar, igrana serija, ep
  • 08:15 robinja isaura, igrana serija,
  • 09:00 vijesti
  • 09:15 najljepše priče klasične stari
  • 09:30 anja i anton, igrana serija, e
  • 09:55 mini school
  • 10:00 be ha te bebe
  • 10:10 zbogom, drugovi, strana dokume
  • 11:10 slijepa pravda, igrana serija,
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:25 euroimpuls, magazin
  • 13:00 bh gastro kutak, kulinarski sh
  • 13:30 sarajevski dani poezije 2014po
  • 14:00 vijesti
  • 14:15 opšti/opći izbori 2014. debatn
  • 15:45 historijski gradovi: jajce
  • 16:00 recept za uspjeh
  • 16:30 bih danas, informativni progra
  • 17:00 ekologika
  • 17:30 mini school
  • 17:35 be ha te bebe
  • 17:40 najljepše priče klasične stari
  • 18:10 slijepa pravda, igrana serija,
  • 19:00 dnevnik 2
  • 19:35 mini portreti slikara
  • 20:00 muzej louvre - lens, galerija
  • 20:55 nogomet: evropska liga: celtic
  • 23:00 dnevnik 3
  • 23:30 evropska liga u nogometu, preg
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OBN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:30 crvene kapice, crtani film
  • 06:55 autopijaca.ba
  • 07:00 udi muški, jutarnji program
  • 09:25 njegovo veličanstvo sendvič, k
  • 09:30 premijer, serija
  • 10:30 ukusno i zabavno, kulinarski s
  • 10:45 info top
  • 10:55 vremenska prognoza
  • 11:00 zehra, serijski program
  • 12:15 agencija za sis, sitkom
  • 12:45 amig show
  • 14:50 autopijaca.ba
  • 14:55 njegovo veličanstvo sendvič, k
  • 15:00 mala nevjesta, serija
  • 15:40 info top dnevnik 1
  • 16:00 žena koja nije umijela da voli
  • 17:00 ne brini za mene, serijski pro
  • 17:45 ukusno i zabavno, kulinarski s
  • 18:00 info top dnevnik 2
  • 18:49 vremenska prognoza
  • 18:50 info sport
  • 19:00 njegovo veličanstvo sendvič, k
  • 19:05 premijera, emisija
  • 19:35 mala nevjesta, serija
  • 20:00 zehra, serijski program
  • 21:00 akademci
  • 22:00 zabranjeni forum
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TVSA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 18:30 les nouvelles aventures de pet
  • 21:48 2 minutes pour comprendre votr
  • 23:35 zigby, le château de sable sér
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FTV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 08:00 volim sport
  • 08:30 hrana i vino
  • 09:05 auto shop
  • 10:00 biljana za vas
  • 11:05 ekspedicija, dokumentarni seri
  • 12:00 tri minuta-vijesti
  • 12:05 pravo na odbranu, igrana serij
  • 13:10 crni gruja, dokumentarni serij
  • 14:05 hrana i vino
  • 15:05 ekspedicija, dokumentarni seri
  • 16:00 pravo na odbranu, igrana serij
  • 17:00 tri minuta-vijesti
  • 17:05 svetionik - oglasi
  • 17:15 aniela, igrana serija
  • 19:00 objektiv i
  • 19:25 triumph
  • 19:30 frame
  • 19:35 svetionik - oglasi
  • 20:05 aniela, igrana serija
  • 21:05 crni gruja, igrana serija
  • 22:00 objektiv ii
  • 22:30 svetionik - oglasi
  • 22:40 film
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HAYAT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:20 licitiraj i uni_ti
  • 06:40 brain games, usredotočite se n
  • 07:05 pre_ivljavanje na aljasci
  • 07:55 yukonsko zlato
  • 08:50 aerodrom u dubaiju
  • 09:45 aerodrom u dubaiju
  • 10:40 licitiraj i uni_ti
  • 11:05 sekunde do katastrofe
  • 12:05 brain games
  • 12:30 kozmos: odiseja u prostoru i v
  • 13:30 obra_un nepobjedivih
  • 14:35 napu_teno
  • 15:00 sekunde do katastrofe
  • 16:00 pre_ivljavanje na aljasci
  • 17:00 yukonsko zlato
  • 18:00 opaka tuna
  • 19:00 aerodrom u dubaiju
  • 20:00 droge
  • 21:00 aerodrom u dubaiju
  • 22:00 droge
  • 23:00 pre_ivljavanje na aljasci
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTRS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:34 campi-campi, crtana serija, ep
  • 07:01 tv vrtić: jodlanje
  • 07:14 juhuhu
  • 07:16 dim dam dum, crtani film, ep.
  • 07:21 juhuhu
  • 07:23 tonko, zvonko i prijatelji: pr
  • 07:30 gospodin clay i njegov čarobni
  • 07:36 juhuhu
  • 07:38 tajni dnevnik patke matilde: s
  • 07:50 juhuhu
  • 07:52 moomini, crtana serija, ep. 2
  • 08:02 juhuhu
  • 08:03 laboratorij na kraju svemira:
  • 08:11 juhuhu
  • 08:12 bobi i bero, crtani film, ep.
  • 08:25 brlog: jelen lopatar
  • 08:30 matkova čudovišta, crtana seri
  • 08:43 dr. pas, crtana serija, ep. 28
  • 09:00 školski sat: kristali
  • 09:30 kokice, ep. 457
  • 09:46 doktor who, serija za mlade, e
  • 10:36 ni da ni ne: homoseksualni par
  • 11:27 rajna - od izvora do ušća, dok
  • 12:12 kirstie savjetuje: besplatno o
  • 13:00 ubojstvo, napisala je, ep. 83
  • 13:44 za stolom s mimi, dokumentarna
  • 14:13 mračna obiteljska tajna, films
  • 15:44 glazba, glazba...
  • 15:48 hot spot: sara renar - jesen
  • 15:53 kuhajmo zajedno: svinjski odre
  • 16:00 školski sat: kristali
  • 16:30 kokice
  • 16:47 laboratorij na kraju svemira:
  • 16:54 juhuhu
  • 16:55 bobi i bero, crtani film, ep.
  • 17:08 brlog: jelen lopatar
  • 17:13 matkova čudovišta, crtana seri
  • 17:26 dr. pas, crtana serija, ep. 28
  • 17:41 indeks
  • 18:13 village folk: lokalni proizvod
  • 18:24 u uredu, humoristična serija,
  • 18:49 skladište 13, ep. 6 sez. 3
  • 19:32 nick praskaton, crtani film, e
  • 19:47 glazba, glazba...
  • 19:54 hot spot: sara škugor - doći ć
  • 20:00 skrivena carstva: pod otvoreni
  • 20:50 nogomet, europska liga 2014/20
  • 21:00 nogomet, europska liga 2014/20
  • 21:52 sportska popuna - studio
  • 22:05 nogomet, europska liga 2014/20
  • 22:56 nogomet, europska liga 2014/20
  • 23:31 nogomet, europska liga 2014/20
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 07:00 američke restauracije
  • 07:30 cajunska zalagaonica
  • 08:00 skladišni ratovi teksas
  • 08:30 oživljavanje starih auta
  • 09:00 zvijezde zalagaonice
  • 09:30 zvijezde zalagaonice
  • 10:00 skladišni ratovi
  • 10:30 skladišni ratovi
  • 11:00 gorštaci
  • 12:00 amazonski drvosječe
  • 13:00 prokletstvo oak islanda
  • 14:00 gorštaci
  • 15:00 gorštaci
  • 16:00 zvijezde zalagaonice
  • 16:30 zvijezde zalagaonice
  • 17:00 skladišni ratovi
  • 17:30 skladišni ratovi
  • 18:00 gorštaci
  • 19:00 prokletstvo oak islanda
  • 20:00 zvijezde zalagaonice
  • 20:30 skladišni ratovi
  • 21:00 američke restauracije
  • 21:30 američke restauracije
  • 22:00 lovci na kamione
  • 23:00 skladišni ratovi
  • 23:30 zvijezde zalagaonice
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NOVATV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 07:00 big fights - henry armstrong,
  • 08:00 wrc njemačka, automobilizam, w
  • 09:00 crvena zvezda - partizan 4. ut
  • 11:00 toulouse - psg, nogomet, ligue
  • 13:00 bayer leverkusen - benfica / m
  • 15:00 atletico national - vitoria, n
  • 17:00 sažeci utakmica lige prvaka 01
  • 18:30 emisija uoči europske lige, no
  • 19:00 dinamo kijev - steaua, nogomet
  • 21:00 st. etienne - dnipro, nogomet,
  • 23:00 sažeci utakmica europske lige,
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IZABERITE VAŠE OMILJENE TV KANALE + TV uživo

Kreirajte listu sa omiljenim TV kanalima + gledaj preko 30 Live TV kanala

PrijavaRegistracija

X

Završeno!

Vaš korisnički račun na TV-danas.com je sada napravljen.

Otvorite vaš e-mail i potvrdite registraciju klikom na link. Nakon toga se možete prijaviti na stranici i birati vaše omiljene TV kanale.



Srdačan pozdrav

Team TV-Danas.com



Registracija

Korisnički račun sa navedenim podacima već postoji.
Registracija

Registracija

Nakon registracije možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.

X

Prijava

Korisnički račun sa navedenim podacima ne postoji.

Prijava

Nakon prijave možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.




Novo!

Prikaži raspored programa na svom sajtu. Kopiraj kod dole:




Za više informacija ili izbor kanala po vašoj želji kontaktirajte nas na e-mail info@tv-danas.com