X

TV-danas.com - Live TV Online
Molimo obratite pažnju da je ova usluga u testnoj fazi i da postoji mogućnost da neki kanali ne funkcionišu.

RTS1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:35 vesti rts
  • 00:40 zgrušavanje
  • 02:10 pozorište u kući
  • 02:36 životna sredina i zdravlje
  • 03:10 eko karavan
  • 03:41 oko
  • 04:14 lov i ribolov
  • 04:44 opasni drumovi
  • 05:47 verski kalendar
  • 06:00 vesti rts
  • 06:05 jutarnji program
  • 08:00 jutarnji dnevnik
  • 08:30 jutarnji program
  • 09:00 vesti rts
  • 09:05 pozorište u kući
  • 09:35 anđeli golije
  • 10:05 vesti rts
  • 10:10 kvadratura kruga
  • 10:35 putopis
  • 11:00 vesti rts
  • 11:05 netaknuta planeta
  • 11:25 nekad i sad
  • 11:55 rečnik ekologije
  • 12:00 dnevnik rts
  • 12:15 sport plus
  • 12:25 vreme, stanje na putevima
  • 12:30 kulturni dnevnik
  • 12:45 bouns
  • 13:30 gde raste crvena paprat
  • 14:55 tv zabavnik
  • 15:05 ovo je srbija
  • 15:55 porodično blago
  • 16:50 sto senki nad beogradom
  • 17:00 dnevnik rt vojvodina
  • 17:20 šta radite, bre
  • 17:45 beogradska hronika
  • 18:25 oko magazin
  • 19:00 slagalica
  • 19:17 mali dnevnik
  • 19:30 dnevnik rts
  • 20:05 porodično blago
  • 21:00 upitnik
  • 22:00 sviraj ono naše
  • 23:00 dnevnik rts
  • 23:20 kulturni dnevnik
  • 23:35 sportski dnevnik
  • 23:55 bouns
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTS2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:58 trezor
  • 01:52 sat
  • 02:40 sve boje života
  • 03:10 svinjski otac
  • 04:39 verski mozaik srbije
  • 05:25 velikani muzičke scene
  • 06:02 koncert za dobro jutro
  • 06:43 slagalica
  • 07:00 datum
  • 07:06 verski kalendar
  • 07:17 mali amadeus
  • 07:42 ebnijeve i tiline avanture
  • 07:54 ebnijeve i tiline avanture
  • 08:05 mali dnevnik
  • 08:10 restorančić zalogajčić
  • 08:20 znakopis
  • 08:34 tumačenje književnog dela
  • 08:50 velikani
  • 08:59 voleti muziku
  • 09:08 oganj i svetlost vračara
  • 09:46 sve boje života
  • 10:15 sportska budućnost srbije
  • 10:30 48.zaječarska gitarijada
  • 11:00 trag
  • 11:30 građanin
  • 11:55 horovi među freskama
  • 12:30 tehnologije
  • 13:00 trezor
  • 14:00 znakopis
  • 14:15 tumačenje književnog dela
  • 14:31 velikani
  • 14:40 voleti muziku
  • 14:49 oganj i svetlost vračara
  • 15:27 putokazi vere
  • 15:48 vreme je za bebe
  • 16:25 emisija iz ekologije
  • 16:55 svinjski otac
  • 18:30 tv mreža
  • 18:55 emisija iz kulture
  • 19:25 ebnijeve i tiline avanture
  • 19:37 ebnijeve i tiline avanture
  • 19:48 restorančić zalogajčić
  • 20:00 svetosavska akademija
  • 21:30 diverzant
  • 22:20 film
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

B92

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 vesti b92
  • 00:35 prijatelji
  • 01:00 dva i po muškarca
  • 01:25 život prema džimu
  • 01:50 dvostruka osveta
  • 03:30 bulevar u 5 do 5
  • 04:15 devojke iz komšiluka
  • 05:05 zlatni krug
  • 05:45 život prema džimu
  • 06:05 bulevar b92
  • 07:00 crtani film
  • 08:10 devojke iz komšiluka
  • 09:00 topshop
  • 09:30 crtani film
  • 12:00 zlatni krug
  • 12:45 prijatelji
  • 13:15 dva i po muškarca
  • 13:45 topshop
  • 14:00 nindža ratnici
  • 15:00 lud, zbunjen, normalan
  • 16:00 vesti b92
  • 16:40 sportski pregled
  • 17:00 bulevar u 5 do 5
  • 17:50 dva i po muškarca
  • 18:20 zlatni krug
  • 19:05 lud, zbunjen, normalan
  • 20:00 vesti b92
  • 21:00 posle sumraka
  • 22:45 bulevar b92
  • 23:45 vesti b92
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prva

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 noćni žurnal
  • 01:30 kraj programa
  • 06:30 exkluziv
  • 06:45 exploziv
  • 07:10 ovčica šone
  • 07:40 ukradena ljubav
  • 08:25 ljubav, vera, nada
  • 09:00 tačno 9
  • 09:45 brusko
  • 11:00 denis napast
  • 13:00 tačno 1
  • 14:00 divlja mačka
  • 15:00 ukradena ljubav
  • 16:00 ljubav, vera, nada
  • 17:00 odbačena
  • 18:00 vesti
  • 18:20 exkluziv
  • 18:40 exploziv
  • 19:15 divlja mačka
  • 20:00 loto
  • 20:10 odbačena
  • 21:10 žene sa dedinja
  • 22:10 konačna analiza
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Pink

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 dnk
  • 01:00 premijera
  • 01:30 zehra
  • 02:30 žena koja nije mogla da voli
  • 03:30 teorija glupana
  • 05:30 nakuša
  • 06:30 pink news
  • 07:00 dobro jutro!
  • 12:00 bravo show
  • 13:00 nacionalni dnevnik
  • 13:20 bravo show
  • 15:00 premijera
  • 15:50 nacionalni dnevnik
  • 16:15 nakuša
  • 17:30 zehra
  • 18:30 nacionalni dnevnik
  • 19:00 mala nevesta
  • 20:10 sulejman veličanstveni
  • 21:00 dnk
  • 22:15 ami g show
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

StudioB

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:00 matursko veče
  • 01:30 noćni program
  • 07:00 beograde, dobro jutro
  • 09:00 vesti studija b
  • 09:10 beograde, dobro jutro
  • 12:00 podne u beogradu
  • 12:15 nivo 23
  • 13:00 vesti studija b
  • 13:10 agape
  • 14:00 vesti studija b
  • 14:30 prelistavanje
  • 15:00 vesti studija b
  • 15:06 telešop
  • 15:36 beograd, zdrav grad
  • 16:00 vesti studija b
  • 16:13 beograd, zdrav grad
  • 17:00 vesti studija b
  • 17:05 beograde, dobar dan
  • 17:54 vodič za roditelje
  • 18:00 vesti studija b
  • 18:05 elitna jedinica
  • 19:00 vesti studija b
  • 19:30 stb sport
  • 19:40 oko sveta
  • 20:00 elitna jedinica
  • 21:00 beograde, dobro veče
  • 22:00 vesti studija b
  • 22:35 beograd na vodi
  • 23:00 sudjenje u ninbergu
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BHT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 07:00 dobro jutro
  • 08:15 robinja isaura, igrana serija,
  • 09:00 albanova planeta zemlja, animi
  • 09:05 mini school
  • 09:20 pustinja, drama
  • 09:35 sandokan, animirana serija, ep
  • 10:00 vijesti
  • 10:15 ljubav na jezeru, njemačka igr
  • 11:10 dobra žena, igrana serija, ep.
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:25 global, emisija o zbivanjima u
  • 13:00 crta, politički magazin
  • 14:00 vijesti
  • 14:15 bh gastro kutak, kulinarski sh
  • 14:45 svjetsko blago: epidaurus
  • 15:00 stranac,igrani film
  • 16:30 bih danas, informativni progra
  • 17:00 društvo znanja, dokumentarni p
  • 17:30 mini school
  • 17:45 albanova planeta zemlja, animi
  • 17:50 sandokan, animirana serija, ep
  • 18:15 ljubav na jezeru, njemačka igr
  • 19:00 dnevnik 2
  • 19:30 nikolaj znaider, koncert
  • 20:15 dobra žena, igrana serija, ep.
  • 21:00 novi ugao, dijaloška emisija
  • 22:00 dnevnik 3
  • 22:30 na dnevnomdu, informativni pro
  • 23:00 porodična istraga, igrana seri
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OBN

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:04 jutarnji program
  • 09:00 vijesti
  • 09:08 kud puklo da puklo, ep. 25 sez
  • 09:59 adi pod morem, crtana serija
  • 10:07 fletmanija, program za djecu,
  • 10:19 bio jednom jedan život, progra
  • 10:56 ranjeni orao, igrana serija, e
  • 12:00 dnevnik 1
  • 12:26 art mašina, emisija iz kulture
  • 12:53 stolica svetog save, dokumenta
  • 13:03 portret mocarta, dokumentarni
  • 14:00 vijesti
  • 14:10 neukrotivo srce, tv novela, ep
  • 15:05 u fokusu
  • 16:06 misija
  • 16:30 srpska danas
  • 17:05 prijevremeni izbori za načelni
  • 17:15 institut za dame, ep. 101
  • 18:06 kud puklo da puklo, ep. 26 sez
  • 18:57 špijun, humoristička serija, e
  • 19:30 dnevnik 2
  • 20:05 ranjeni orao, ep. 7
  • 21:00 svetosavska akademija, odložen
  • 22:15 medijum, ep. 14
  • 23:00 dnevnik 3
  • 23:26 treći talas
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TVSA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 07:00 dobro jutro
  • 09:00 vijesti
  • 09:10 rock
  • 10:00 back to...
  • 10:30 klapo moja
  • 11:00 top 40 (domaća lista)
  • 12:00 tjedan autora - edi maružin
  • 12:10 cafe 24
  • 12:30 sms jukebox
  • 14:00 top 10 obrade
  • 14:40 cmc mix
  • 15:30 cmc hitovi
  • 16:00 retro
  • 16:30 nova ploča
  • 17:00 etno
  • 17:30 libar
  • 18:00 top 40 (strana lista)
  • 19:00 vijesti
  • 19:10 cmc hitovi
  • 20:00 jazz
  • 20:15 sms jukebox
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

FTV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:12 sestra jackie, humoristična se
  • 00:39 šlep šou: kandžija
  • 01:24 phil spencer - tajni agent za
  • 02:10 noćni glazbeni program - spoto
  • 05:13 nočni glazbeni program: festa
  • 06:02 iz arhiva hrt-a: alpe-dunav-ja
  • 06:32 campi campi, crtana serija, ep
  • 06:57 juhuhu + najava
  • 06:59 tv vrtić: boli me zub
  • 07:08 juhuhu
  • 07:10 penelopa, crtana serija, ep. 2
  • 07:16 danica i vodoinstalater
  • 07:23 zoološki prilaz broj, crtana s
  • 07:34 juhuhu
  • 07:35 sara i patka, crtana serija, e
  • 07:42 juhuhu
  • 07:43 capetan clark, crtana serija,
  • 07:55 juhuhu
  • 07:58 ninin kutak: kolaž od teksturi
  • 08:03 juhuhu
  • 08:05 bobi i bero, crtani film, ep.
  • 08:17 juhuhu
  • 08:21 tomica i prijatelji, ep. 10
  • 08:32 zvonko, crtana serija, ep. 21
  • 08:44 juhuhu
  • 08:46 moj mali poni, crtana serija,
  • 08:56 juhuhu + odjava
  • 09:00 školski sat: priroda u gradu
  • 09:27 navrh jezika: ha
  • 09:40 školarci obavještajci, serija
  • 10:10 degrassi, serija za mlade, ep.
  • 10:34 reci, info teen magazin
  • 11:01 dječja usta
  • 11:19 pet rajskih otoka: zelenortski
  • 12:06 phil spencer - tajni agent za
  • 12:55 ubojstvo, napisala je, ep. 63
  • 13:43 smočnica u vrtu, dokumentarna
  • 14:06 sjena iznad visoravni, američk
  • 15:32 glazba, glazba...
  • 15:53 kuhajmo zajedno, emisija pod p
  • 16:00 školski sat: priroda u gradu
  • 16:27 navrh jezika: ha
  • 16:39 juhuhu + najava
  • 16:42 juhuhu
  • 16:44 bobi i bero, crtani film, ep.
  • 16:56 juhuhu
  • 17:00 tomica i prijatelji, ep. 10
  • 17:11 zvonko, crtana serija, ep. 21
  • 17:23 juhuhu
  • 17:25 moj mali poni, crtana serija,
  • 17:35 juhuhu + odjava
  • 17:40 schladming: svjetski skijaški
  • 18:20 glazba, glazba...
  • 18:30 glee, serija za mlade, ep. 11
  • 19:14 da, ministre, humoristična ser
  • 19:45 smočnica u vrtu, dokumentarna
  • 20:09 nedjeljom ujutro, subotom nave
  • 20:40 schladming: svjetski skijaški
  • 21:15 košarka, eurocup: cedevita - v
  • 22:44 motel bates, serija, ep. 10 se
  • 23:26 zakon i red: odjel za žrtve, s
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HAYAT

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:15 fatalna ljubav, latino serija
  • 07:00 udi muški, jutarnji program
  • 09:30 gormiti, crtani serijal
  • 10:00 ljubav, navika, panika, serija
  • 10:30 ukusno i zabavno, kulinarski s
  • 10:45 info top
  • 10:55 vremenska prognoza
  • 11:00 zehra, serijski program
  • 12:15 agencija za sis, sitkom
  • 12:45 bračni sudije
  • 15:00 mala nevjesta, serija
  • 15:40 info top dnevnik 1
  • 16:00 žena koja nije umijela da voli
  • 17:00 fatalna ljubav, latino serija
  • 17:45 ukusno i zabavno, kulinarski s
  • 18:00 info top dnevnik 2
  • 18:50 vremenska prognoza
  • 18:51 bh premijera, emisija
  • 19:30 mala nevjesta, serija
  • 20:00 zehra, serijski program
  • 22:00 neobjavljene priče
  • 22:45 sa tanjom na ti
  • 23:30 film
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

RTRS

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 00:40 pregled programa za utorak
  • 07:30 test
  • 07:50 pregled programa
  • 08:00 grimove bajke, program za djec
  • 08:15 bajke iz cijelog svijeta, prog
  • 08:30 cirkus, zabavni program
  • 09:15 skica za portret: sej ramić, o
  • 10:00 vijesti, informativni program
  • 10:05 od deset do dvanaest, revijaln
  • 12:00 vijesti, informativni program
  • 12:05 baština afrike
  • 12:40 toše proeski: pet godina balka
  • 12:50 svijet planina, dokumentarni p
  • 13:50 o nama
  • 14:30 vijesti, živo
  • 14:35 bez rizika 7/8
  • 15:05 svijet planina, dokumentarni p
  • 16:00 divlja ostrva, dokumentarni pr
  • 16:55 sportska hronika
  • 17:15 aniela, telenovela
  • 18:15 skica za portret: sej ramić, o
  • 19:00 dnevnik 1, živo
  • 19:30 muzički program
  • 20:00 aniela, igrana serija
  • 21:05 tv intervju, informativni prog
  • 21:45 tragom sudbina, dokumentarni p
  • 22:20 dnevnik 2, informativni progra
  • 22:40 biti flynn
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV1

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 10:00 promocija, najava tv programa
  • 10:05 ilahije i kaside
  • 10:30 habil i kabil, dječiji program
  • 11:10 učenje kur ana, vjerski progra
  • 11:30 ilahije i kaside
  • 12:00 ezan za podne namaz
  • 12:05 forum za bolje razumijevanje,
  • 12:35 ilahije i kaside
  • 13:00 učenje kur ana, vjerski progra
  • 13:30 ilahije i kaside
  • 14:00 za zdrav život, edukativni pro
  • 14:28 ezan za ikindiju namaz
  • 14:33 ilahije i kaside
  • 15:00 «tv liberty», informativna emi
  • 15:30 ilahije i kaside
  • 16:00 humanost na djelu, reportaža
  • 16:55 ezan za akšam namaz
  • 17:00 hazreti omer serijski program,
  • 17:40 lokalni info
  • 18:00 predavanje emir ef. brašnjić:
  • 18:23 ezan za jaciju namaz
  • 18:30 ilahije i kaside
  • 19:00 snimak hutbe i džuma namaza iz
  • 19:45 ilahije i kaside
  • 20:00 svečana promocija diplomanata
  • 21:00 hazreti omer serijski program,
  • 21:45 ilahije i kaside
  • 22:00 savjeti za srce 1. vjerski pro
  • 23:00 glas naroda 30. emisija
  • 23:15 ilahije i kaside
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

HTV2

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 06:12 vatrogasac sam
  • 06:24 tobijev putujući cirkus
  • 06:36 svemirski trkači
  • 06:48 rouzin svet
  • 07:00 babar i baduove avanture
  • 07:30 nove avanture petra pana
  • 08:00 mia i ja
  • 08:25 mia i ja
  • 08:50 roli, mali beli auto
  • 09:00 kejt i mim-mim
  • 09:15 vatrogasac sam
  • 09:30 marta - pas koji govori
  • 10:00 bibi blocksberg
  • 10:30 moj mali poni
  • 11:00 artur
  • 11:30 paund papiz: štene za svakog č
  • 12:00 kejt i mim-mim
  • 12:15 misterije gospođe malard
  • 12:45 misterije gospođe malard
  • 13:15 misterije gospođe malard
  • 13:45 jakari
  • 14:00 rouzin svet
  • 14:15 pogodi koliko te volim
  • 14:30 marta - pas koji govori
  • 15:00 barbie as the island princess
  • 16:30 bibi i tina
  • 17:00 nove avanture petra pana
  • 17:25 pogodi koliko te volim
  • 17:40 jakari
  • 17:55 babar i baduove avanture
  • 18:25 marta - pas koji govori
  • 18:50 roli, mali beli auto
  • 19:00 bibi i tina
  • 19:30 nove avanture petra pana
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NOVATV

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 01:00
  • 01:05
  • 07:00
  • 07:05
  • 09:00
  • 09:05
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

IZABERITE VAŠE OMILJENE TV KANALE + TV uživo

Kreirajte listu sa omiljenim TV kanalima!

PrijavaRegistracija

X

Završeno!

Vaš korisnički račun na TV-danas.com je sada napravljen.

Otvorite vaš e-mail i potvrdite registraciju klikom na link. Nakon toga se možete prijaviti na stranici i birati vaše omiljene TV kanale.



Srdačan pozdrav

Team TV-Danas.com



Registracija

Korisnički račun sa navedenim podacima već postoji.
Registracija

Registracija

Nakon registracije možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima.

X

Prijava

Korisnički račun sa navedenim podacima ne postoji.

Prijava

Nakon prijave možete kreirati vašu personalnu listu sa omiljenim TV kanalima i gledati preko 30 Live Tv-kanala iz Srbije, BiH i Hrvatske.




Novo!

Prikaži raspored programa na svom sajtu. Kopiraj kod dole:




Za više informacija ili izbor kanala po vašoj želji kontaktirajte nas na e-mail info@tv-danas.com